DISKUZE K ČLÁNKU Okresní finále Hearthstone turnaje středních škol zná svého vítěze

V sobotu 7. února proběhlo finále HTSS na Soukromé podnikatelské škole v České Lípě. Celé finále bylo streamováno dvojicí komentátorů Petrem "CzechCloud" Žaludem a Martinem "Dol1k" Doležalem. Více jak 900 lidí sledujících toto finále ukázalo jakou popularitu si HTSS jen během tohoto prvního okresního kola získalo.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.