Videa

The raid must go on (3:58) | video: YouTube

Zkušeného hráče WoW nerozhodí ani zemětřesení o síle 7,8

15.11.2016 000 15:34 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Všichni, kdo někdy zakusili hraní World of Warcraft s guildou, dobře znají základní pravidlo raidování: The raid must go on! Typická výmluva "cat on fire" je již mezi komunitou známou klasikou. Ovšem zemřít, protože se vám právě otřásá celý dům, to je v herním prostředí opravdovou novinkou.

Novozélandský hráč Delrio Sierra víceméně omylem live-streamoval kromě guildovního raidu také zemětřesení, jenž dosáhlo až na 7,8 stupně Richterovy škály. Toto zemětřesení bylo jedním z nejsilnějších, jaké Nový Zéland postihlo za poslední roky. Zemřeli dva lidé, stovky domovů byly zničeny a pětimetrová tsunami na sebe také nenechala dlouho čekat.

Dalo by se tedy očekávat, že guildovní spoluhráči budou mít pro Delria pochopení. I přesto, že se jeho dům, pokoj i samotná židle otřásaly, do poslední vteřiny se snažil udržet si stabilitu a pokračovat v boss fightu. Jak je ale zvykem, spoluhráči místo soucitu na konto zemětřesení utrousili pár vtipných poznámek, jako "nikoho nezajímá, jestli umřeš, nebo ne" a "hlavně dělej DPS". 

Delrio se sice pokoušel tomuto požadavku vyhovět, ze země na které se ocitl, když se pokusil vstát ze židle, to ale opravdu nebylo příliš snadné a tak nakonec ve hře zemřel. Když o pár minut později bylo po všem, zbývalo mu ještě vysvětlit svým spoluhráčům, že když se vám třese doslova celý svět, opravdu se nedá soustředit na hraní.

Přislušníci guildy se ještě chvíli pokoušeli o vtípky stylu "to byla ubohá dvojka, brečíš jak moje malá sestra", ale když Delrio zmizel ze záběru, začali si uvědomovat, že se asi opravdu děje něco velkého. Poté, co se ujistil, že jeho přítelkyně je vpořádku, se Delrio vrátil ke hře a mezitím si vyhledal sílu zemětřesení. Přestože ve videu zmiňuje hodnotu 7,5 stupně, ve skutečnosti dosáhly otřesy hodnoty až 7,8. Pro porovnání, v roce 2011 na stejném místě zahynulo 185 lidí při zemětřesení, které mělo hodnotu "pouhých" 6,3 stupně. 

 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Zkušeného hráče WoW nerozhodí ani zemětřesení o síle 7,8

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.