Heroes of Incredible Tales: Rozdáváme kódy v hodnotě 400 €

Mobilní RPG plné akce od vývojářů herních pecek jako Lineage II a TERA? To je HIT.

Heroes of Incredible Tales

Heroes of Incredible Tales FOTO: Nexon

Nexon a NAT Games vydali nejnovější update pro svou hitovku Heroes of Incredible Tales (HIT). V něm do hry přidali classu Archera, s nímž se můžete bitev odehrávaných na Unreal Engine 4 účastnit pěkně z bezpečné vzdálenosti. V září toto akční RPG mělo na svých mobilních telefonech staženo rovných 5 milionů uživatelů. K dnešnímu dni se toto číslo vyhouplo na více než dvojnásobek, 13 milionů stažení. Během prvních 100 dní od vydání hráči ve hře vytvořili více než 4 miliony hrdinů a od nestvůr vyčistili téměř 5,5 milionů podlaží v Tower of Trials.

Ve hře je classa lučišníka představena pomocí hrdníky Leny Trupp. Její pohyby jsou rychlé, agilní a její práce s lukem a tětivou jí dává skvělé předpoklady ke hře na harfu. Ano, čtete dobře. Její bojový styl je totiž kombinací agresivních útoků šípy a muzikálních supportovacích schopností. Se spelly jako jsou Whirling Fire, Storm Bash a Fatal Pummel může na své nepřátele seslat déšť šípů, střílet na více cílů najednou či protivníky uspat pomocí její kouzelné ukolébavky. Lena je perfektní pro ty z vás, kteří ocení její rychlost, je totiž nejrychlejším hrdinou v celé hře. Samozřejmě jak v uhýbání, útoku i odvetě za napadení. Nejnovější kampaň ve hře se netočí kolem nikoho jiného, než kolem Leny. Objevte její skrytou identitu a rozluštěte všechny hádanky a tajemství, obestírající její minulost. 

HIT nyní také obsahuje 12 nových petů, kteří vašim hrdinům pomohou na cestě za slávou. Někteří nahánějí hrůzu jak svým zjevem, tak svými schopnostmi, jiní jsou zase na první pohled vysloveně zlatíčka. Tak či tak každý z těchto malých společníků má své unikátní schopnosti, které nejen doplní, ale i vylepší a podpoří skilly vašeho hrdiny. Kombinujte pety a hrdiny podle toho, na jaké misi se zrovna ocitnete a za jakým cílem směřujete. Pety můžete ovládat z hlavního menu. Více informací o tomto mobilním RPG naleznete na oficiálních stránkách hry

SOUTĚŽ:

Pro získání jednoho z 20 kódů v celkové hodnotě 400 € stačí správně zodpovědět soutěžní otázku. Jaký počet hráčů si ke dnešnímu dni stáhl hru Heroes of Incredible Tales? Odpověď na otázku stačí zaslat na email redakce@gamifique.cz a pak už jen vyčkat na to, zda mezi výherce vylosujeme právě vás.

Kódy jsou určené pouze pro uživatele Androidu a ve hře vám k dobru připíší i rovné dva tisíce gemů. A s těmi už váš začátek ve světě HIT nabere ten správný spád. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of Incredible Tales: Rozdáváme kódy v hodnotě 400 €

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.