Videa

Official Launch Trailer (1:53) | video: Bethesda Softworks

Launch trailer na Dishonored 2 překypuje podřezanými krky

09.11.2016 000 20:01 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Už začínalo být podezřelé, že se posledních pár dní obešlo bez nějaké videa z očekávaného pokračování povedené stealth akce. Ale jejich záplava ještě evidentně neustala, protože Bethesda dnes vypustila další – snad už dvanáctistý – trailer z Dishonored 2. Naštěstí už je to launch trailer, takže jsem v nejhorším případě těsně před koncem.

Necelé dvě minuty přehnaně „cool“ záběrů se naštěstí nesnaží nalákat nerozhodnuté hráče jen na neomezené vraždění, o kterém hra stejně není, ale slouží i jako takový malý prolog. Alespoň pro ty, co se právě probudili z dlouhého kómatu. Všichni ostatní musí o novém dobrodružství zabijáka Corva a sesazené císařovny Emily v přístavní městě Carnaca vědět snad už všechno. Říkám si, jestli ve hře zbylo vůbec něco, co ještě všechna ta videa nerozebrala.

Popisek videa oznamuje, že launch trailer „oslavuje“ zítřejší předběžné vydání. Ti, kdo si hru přeobjednali, se budou moci do hry pustit o celý jeden den dříve než ostatní. Nechám na vašem úsudku, jestli je to dostatečný tahák.

Dishonored 2 vychází na PC, Xbox One a PS4.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Launch trailer na Dishonored 2 překypuje podřezanými krky

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.