Z prvního traileru na Just Cause 3 vám bude horko

Rico Rodriguez se vrací ve velkém stylu a tentokrát se můžeme těšit na hodně, ale opravdu hodně ohně. To alespoň tvrdí první trailer na Just Cause 3.

Just Cause 3

Just Cause 3 FOTO: Avalanche Studios

Otevřený svět a šílená akce hráli vždy v Just Cause prim, a jak můžeme vidět z traileru a prvních obrázků, vývojáři z Avalanche Studios  hodlají v tomto pokračovat. Hra se tentokrát bude odehrávat na prosluněném ostrově ve Středozemním moři. Celkově by se hráči měli pohybovat po ploše větší než 400 kilometrů čtverečních.

 

Just Cause 3 by měl vyjít ke konci roku na Playstation 4, Xbox One a PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Z prvního traileru na Just Cause 3 vám bude horko

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.