Za Bretonnii si v kampani v Total War: Warhammer budeme moct zahrát od února

Jedno z DLC zdarma.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer FOTO: PC Gamer

Kopy placených DLC patří k sérii Total War už nějaký ten pátek. U Total War: Warhammer se ale Creative Assembly zavázali k tomu, že hráčům trochu spraví chuť slušnou řádkou neplacených přídavků. Pravděpodobně nejočekávanějším z nich byla a je nová hratelná rasa. O tom, že to bude Bretonnia se ví už dlouho, ale datum vydání dosud drželi CA pod pokličkou.

Dnes už víme, že tohle „Free-LC“ vyjde společně s krabicovou Old World Edition. Bohužel, není to ještě edice s hrou a se všemi DLC, pouze s těmi, které jsou zdarma. Jediné, co dostanete při pořízení Old World edice navíc, je vlastně jen exkluzivní novela The Prince of Altdorf z pera – nebo spíše klávesnice – Andyho Halla z Creative Assembly.

Jak už jsme si mohli nějakou dobu vyzkoušet v samostatných bitvách, Bretonnia je zase o trochu odlišná oproti jiným rasám. V jejích armádách se objevují, jak sedláci s pytli místo pořádného oblečení, tak až po zuby oplátovaní rytíři, kteří rozjedou všechno, co jim přijde do cesty. Do čela frakce se budou moct postavit tři lordi: král Louen Leoncoeur, hrabě Alberic of Bordeleaux a Fay Enchantress, vyslankyně místní bohyně Lady of the Lake.

Hratelná Bretonnia bude součástí aktualizace, která vyjde ve stejné době, kdy se na pultech vybraných obchodů objeví Old World Edition, tzn. v únoru příštího roku. Ještě před Vánoci by měly vyjít další Free-LC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Za Bretonnii si v kampani v Total War: Warhammer budeme moct zahrát od února

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.