Za Bretonnii si v kampani v Total War: Warhammer budeme moct zahrát od února

Jedno z DLC zdarma.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer FOTO: PC Gamer

Kopy placených DLC patří k sérii Total War už nějaký ten pátek. U Total War: Warhammer se ale Creative Assembly zavázali k tomu, že hráčům trochu spraví chuť slušnou řádkou neplacených přídavků. Pravděpodobně nejočekávanějším z nich byla a je nová hratelná rasa. O tom, že to bude Bretonnia se ví už dlouho, ale datum vydání dosud drželi CA pod pokličkou.

Dnes už víme, že tohle „Free-LC“ vyjde společně s krabicovou Old World Edition. Bohužel, není to ještě edice s hrou a se všemi DLC, pouze s těmi, které jsou zdarma. Jediné, co dostanete při pořízení Old World edice navíc, je vlastně jen exkluzivní novela The Prince of Altdorf z pera – nebo spíše klávesnice – Andyho Halla z Creative Assembly.

Jak už jsme si mohli nějakou dobu vyzkoušet v samostatných bitvách, Bretonnia je zase o trochu odlišná oproti jiným rasám. V jejích armádách se objevují, jak sedláci s pytli místo pořádného oblečení, tak až po zuby oplátovaní rytíři, kteří rozjedou všechno, co jim přijde do cesty. Do čela frakce se budou moct postavit tři lordi: král Louen Leoncoeur, hrabě Alberic of Bordeleaux a Fay Enchantress, vyslankyně místní bohyně Lady of the Lake.

Hratelná Bretonnia bude součástí aktualizace, která vyjde ve stejné době, kdy se na pultech vybraných obchodů objeví Old World Edition, tzn. v únoru příštího roku. Ještě před Vánoci by měly vyjít další Free-LC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Za Bretonnii si v kampani v Total War: Warhammer budeme moct zahrát od února

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.