K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

První pořádný trailer z Mass Effect: Andromeda nastiňuje nebezpečí čekající v nové galaxii

Konečně aspoň pár nových informací.

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda FOTO: BioWare

Trvalo to dlouhé roky, ale po nicneříkajících renderech a několika videích s vývojáři rozplývajícími se nad tím, jak bude Andromeda úžasná, jsme se konečně dočkali alespoň trochu použitelného traileru. Ten byl do světa vypuštěn v rámci „oslavy“ tzv. N7 Day a očekávání byla velká.

Pokud ale čekáte, že se o dosti tajemné Andromedě dozvíte mnohem víc než dosud, asi budete zklamaní. Vesměs je to jen změť pár hezkých záběrů na planety a hlavního hrdiny, doplněných o nějaké to sci-fi mumbo jumbo a se zvuky, za jejichž popularizaci budeme Inception a Hanse Zimmera proklínat ještě dlouhé roky.

Nicméně najde se pár podmětů pro spekulace. V první řadě to vypadá, že 600 let dlouhá cesta nebude mít úplně „hladké přistání“. I když to by ani nebylo tak velké překvapení, ukažte mi, kdy se ve sci-fi během těchto dlouhých výprav s posádkou ve stázi něco nepokazí. Asi budete hledat dlouho.

Konečně jsme se ale dočkali pár záběrů na nebezpečí, které v Andromedě čeká. Že by se původním obyvatelům nové galaxie příliš nelíbila myšlenka kolonizace jejich území? Ani bych se tomu nedivil. Mohli by to být právě oni, kdo zapříčiní výpravě poslední etapu cesty. Rozhodně to nevypadá, že by k nám měli být přátelští.

Osobně musím říct, že s tím, jak dlouho jsme na něj čekali, nový trailer mě zrovna dvakrát neuchvátil. Na druhou stranu, je dobře, že BioWare neprozrazují nic podstatného a my tak stále můžeme jen hádat, co se vlastně v Andromedě bude dít. Ne jako některé trailery, které prozradí děj hry ještě před vydáním.

Zároveň s tímto trailerem se objevilo ještě jedno video a pár informací na webu Andromeda Initiative. Zaměřují se na samotný projekt. Samotná výprava se na cestu vydala v roce 2185, ve stejnou dobu, kdy probíhá děj druhého Mass Effectu. Vysláno bylo několik arch, každá pro jednu rasu a vedená vlastním „pathfinderem“, členy expedice s výcvikem pro boj i přežití. Pokud se dá věřit prvnímu traileru, Ryder, naše postava, by měl být pathfinderem lidské archy Hyperion.

Mass Effect: Andromeda má předběžně stanovené datum vydání na jaro 2017.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: První pořádný trailer z Mass Effect: Andromeda nastiňuje nebezpečí čekající v nové galaxii

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.