PS+ edice Driveclubu je stále v nedohlednu

Vývojáři z Evolution Studios se po dlouhé době rozpovídali o PS+ edici jejich hry Driveclub, která měla vyjít již před několika měsíci. Z jejich odpovědi jsme se ale v podstatě dozvěděli, že se na zprovoznění PS+ edice neustále pracuje, ale datum vydání je pořád v nedohlednu.

Driveclub

Driveclub FOTO: Sony

Driveclub byl jednou z her, která měla při spuštění problémy, což byl jeden z důvodů, proč se i odložila PS+ edice hry, která měla vyjít ve stejný den jako plná hra, jak uvedl server vg247.com. Téměř po čtyřech měsících už se počáteční chyby a problémy vychytaly, ale PS+ edice tu pořád není.

Vývojáři se dnes k tomu krátce vyjádřili. Jeden fanoušek se jich na twitteru zeptal, proč ještě neřekli nic o PS+ verzi, když servery už běží v naprostém pořádku.

Dostalo se mu této odpovědi: „Dostáváme se k tomu, ale čeká nás ještě spousta vývoje, hlavně na straně serverů.“

Z odpovědi se dá vydedukovat, že si majitelé PlayStation Plus ještě nějaký ten pátek nezahrají jejich verzi Driveclub.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: PS+ edice Driveclubu je stále v nedohlednu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.