Videa

Season Finale trailer (1:32) | video: Square Enix

Ve finální epizodě Hitmana míří Agent 47 na Hokkaidó

02.11.2016 000 08:30 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Závěr první sezóny je venku už nyní.

Trvalo to skoro tři čtvrtě roku, ale Hitman (nebo spíš jeho první sezóna) konečně dorazil do finále. Šestá epizoda nás zavede na zasněžený konec Japonska. V prostorech exkluzivní soukromé nemocnice GAMA musí holohlavý zabiják najít a odstranit dva nebezpečné cíle.

Celkem do hry Hokkaido přidá kromě nové lokace a příběhové mise 7 nových „příležitostí“, přes 70 výzev a 20 úrovní „mastery“ toho levelu, které zpřístupňují 6 zbraní a kusů výstroje. Pro lovce trofejí a achievementů je připravena várka 7 nových. Už tradičně se pak po týdnech budou odemykat další cíle a kontrakty.

Zbývá tak už uzavřít jen jednu příběhovou linku. A tou je, jestli epizodický formát hře pomohl, nebo spíš uškodil. Z řad hráčů se během těch osmi měsíců ozývala nejen chvála na hru samotnou, ale i její dávkování. IO Interactive a Square Enix si dali záležet, aby se měli hráči takřka každý týden k čemu vracet a odpustili si dlouhá období sucha jako Telltale Games a jim podobní. Teď jen jestli se to projevilo i na prodejích.

Hokkaido je tedy venku už teď. Pokud si potrpíte na přežitek v podobě krabicovek, v té podobě vychází kompletní hra 31. ledna.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Ve finální epizodě Hitmana míří Agent 47 na Hokkaidó

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.