Nový patch pro Elite: Dangerous přidává komunitou stavěné vesmírné stanice

Jen o něco méně megalomanský vesmírný simulátor než Star Citizen, před nedávnem vydaný Elite: Dangerous, se dočkal prvního velkého updatu. Ten hru obohacuje především o komunitní cíle, které hráče zaměstnají i stavbou starportů.

Elite: Dangerous

Elite: Dangerous FOTO: Frontier Developments

Princip komunitních cílů je prostý. K jejich plnění mohou hráči přispět například přepravou materiálu na stavbu lodí a vesmírných stanic. A vzhledem k tomu, že příběh Elite je přímo ovlivňován akcemi hráčů, postavení takové vesmírné stanice ho samozřejmě pozmění také. Obzvlášť pro piloty, co si Elite „spletli“ s Euro Truck Simulatorem, by to mohla být zajímavá motivace pro další hraní. Na stavbu jednoho ze starportů se můžete podívat v traileru.

Ačkoliv komunitní cíle jsou tou nejpodstatnější věcí, kterou patch 1.1 přidává, nejsou samozřejmě jedinou. Spousta bug fixů a tweaků je samozřejmostí, dále obchodní trasy lze teď plánovat až do vzdálenosti tisíc světelných let nebo města na obývaných planetách jsou nyní osvětlená.

Další patch je plánován na březen a měl by se zaměřit na multiplayerovou a sociální složku hry.

Témata: Elite: Dangerous
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový patch pro Elite: Dangerous přidává komunitou stavěné vesmírné stanice

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  2. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.