Titanfall 2 se obejde bez season passu, všechny mapy a herní módy budou zdarma

Tak to má být.

Titanfall 2

Titanfall 2 FOTO: Respawn Entertainment

Pamatujete ještě na ty dávné doby, kdy se po Zemi procházeli dinosauři, ulicemi měst se elegantně plazily oběti moru, a když jste si koupili hru, nikdo z vás nevymáhal další stovky eur za mizivou porci obsahu? V Respawn Entertainment a – světe div se – EA evidentně ano, protože Titanfall 2 si tyto vymoženosti odpustí.

Už se o tom mluvilo dřív, visí to i na oficiálním webu, ale tohle je tak skvělá zpráva, že se vyplatí ji zopakovat i těsně před vydáním. A ujistit tak potenciální hráče, že to opravdu není vtip a to samé EA, které má ve své stáji Battlefield, se dobrovolně vzdává DLC. Všechny mapy a herní módy budou zdarma, v čele s předělávkou Angel City, výtečné mapy z prvního dílu. Jednou zaplatíte a dostanete (snad) dlouhodobou podporu s „žádnými skrytými poplatky“.

Ať už plánujete hektickou střílečku hrát nebo jste jen nezaujatým pozorovatelem, tohle je dobrá zpráva pro oba tábory. V posledních letech jsme si až příliš zvykli na to, že za tříáčkové střílečky ve své finální podobě nakonec zaplatíme minimálně polovinu původní ceny.

Battlefield už od trojky pokaždé ještě před vydáním pro svůj season pass převlečený za „premium“ edici a letos to zašlo tak daleko, že v prvoválečné hře chybí Francie a Rusko, dosti podstatné strany konfliktu. Call of Duty se zase neomezuje jen na mapy a herní módy, ale účtuje si rovnou i za skiny a ne zrovna málo. Dva roky staré Advanced Warfare v součtu tahá z hráčů 150 eur a to ani nezapočítávám 60 eur za základní hru a ve slevě se objevuje, jen aby se neřeklo. A takhle je to každý rok…

Že Titanfall 2 nechá sedět season pass na lavičce také svědčí o tom, že si pověřené osoby uvědomily dřívější chyby. První Titanfall dojel – mimo jiné – na to, že placené map packy roztříštily herní komunity a už tak malý počet hráčů se rozdělil do ještě menších skupinek. Ani pozdější uvolnění všech DLC zdarma pro majitele základní hry situaci nedokázalo zachránit. Byla by škoda, kdyby dvojka dopadla stejně, protože v tomhle ohledu by měla jít konkurenci příkladem.

Titanfall 2 vychází už zítra na PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Titanfall 2 se obejde bez season passu, všechny mapy a herní módy budou zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.