Nový trailer doprovází vydání DLC Ashes of Ariandel pro Dark Souls III

První rozšíření pro milovanou i proklínanou hru.

Dark Souls III: Ashes of Ariandel

Dark Souls III: Ashes of Ariandel FOTO: From Software

Fanoušci série Dark Souls na tuhle chvíli čekají už pár měsíců, alespoň pár z vás však určitě netráví čas probíhání Dark Souls III na prvním levelu, bez zbraně, se zavřenýma očima a s elektronickými bicími místo ovladače (nebo jednodušeji, bušením hlavou o zeď). Právě pro vás je tu trailer, který oznamuje vydání prvního DLC pro čtvrtý díl ze Souls série.

Ashes of Ariandel do už tak masivní hry přidá nové lokace zasazené do zasněženého světa jménem Ariandel; dosud neviděné nepřátele a bosse, velký nášup unikátních zbraní, zbrojí, cetek a kouzel, další truhly, čepice a klobouky… to už jsem někde jinde. S tím se samozřejmě pojí i další kapitola příběhu, o kterém trailer prozrazuje jen to, že „budeme hledat oheň“. Stejně potřebujete vědět jen to, že vás opět bude chtít všechno zabít.

Výhradně pro PvP hráče si potom Ashes of Ariandel připravilo dedikovanou týmovou arénu. Třeba konečně dají pokoj mírumilovným PvE hráčům, které příliš nebaví dostávat nakládačku jak od nestvůr, tak od červeně zářících postav. Ale o tom já pochopitelně nic nevím…

Ashes of Ariandel už je v tuto chvíli venku pro všechny platformy. Bez základní hry se samozřejmě neobejdete.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový trailer doprovází vydání DLC Ashes of Ariandel pro Dark Souls III

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.