Videa

"Take Back What's Yours" trailer (1:58) | video: Bethesda Softworks

Corvo a Emily se prohánějí českými ulicemi v hraném traileru na Dishonored 2

25.10.2016 000 21:39 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Konkrétně zavítalo duo vrahů do Žatce.

Dishonored 2 se malými (a paradoxně dosti hlučnými) kroky blíží k datu vydání, tak vás asi nepřekvapí, že nás Bethesda a Arkane poctili novým trailerem. Ale místo stopadesáté ukázky ze hry na hru lákají hraným trailerem.

Corvo a Emily se v něm prohánějí ulicemi, které vám možná budou známé. Natáčelo se totiž v Žatci v Ústeckém kraji. Pochopitelně bez magie a vražedných, ale elegantních robotů, o ty se samozřejmě postaralo, bohužel dost amatérsky působící, CGI. Ale buďme upřímní, co se týče hraných pokusů na herních podkladech, jde pořád aspoň o lehký nadprůměr.

Dishonored 2 vychází 11. listopadu pro PC, Xbox One a PS4.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Corvo a Emily se prohánějí českými ulicemi v hraném traileru na Dishonored 2

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.