Videa

Launch trailer (1:48) | video: Respawn Entertainment

Launch trailer na Titanfall 2 je plný spolupráce mezi člověkem a strojem

24.10.2016 000 21:54 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Do boje po boku s plechovými společníky se budeme moci pustit už v pátek.

Střílečková sézona pokračuje. Před dvěma týdny se do boje pustil Shadow Warrior 2, minulý týden se o naši pozornost přihlásil Battlefield 1, tento pátek se na nás připravuje druhý Titanfall a příští týden se miliony hráčů opět pustí do Call of Duty. Právě Titanfall 2 se dnes dočkal svého launch traileru, který se snaží upozornit na pouto mezi pilotem a jeho titanem.

Pokud se náhodou divíte tomu, že Respawn hrají na emotivní strunu, když jde jen o multiplayerovou řežbu, nezapomeňte, že součástí druhého dílu je tentokrát i opravdová, single-playerová kampaň. Dostaneme se do kůže Jacka Coopera, obyčejného pěšáka milice na hony vzdáleného pozici pilota, který se „ve špatný čas ocitl na správném místě“. Výsledkem toho je spojení s titanem BT-7274 a „pár“ přeskočených příček v armádní hierarchii.

Jsem opravdu zvědavý, jestli se vývojářům v Respawn Entertainment podařilo vytvořit lepší kampaň než konkurentům. Battlefield 1, bohužel, nebude těžké překonat, výtvor DICE si v tomhle závodu stačil zlomit vaz po prvních sto metrech, ale Call of Duty dokázalo v některých letech (pozitivně) překvapit a Infinite Warfare rozhodně nechybí potenciál. Ostatně Respawn tvoří z části bývalí vývojáři Infinity Ward, kteří pracovali na trilogii Modern Warfare, takže zkušenosti týmu určitě nechybí.

Titanfall 2 vychází v pátek 28. na PC, Xbox One a PS4.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Launch trailer na Titanfall 2 je plný spolupráce mezi člověkem a strojem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.