Videa

() | video: YoutTube

Deus Ex: Mankind Divided

08.04.2015 000 18:38 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Mankind Divided bude pokračovat v cestě, kterou vyšlapal přechozí díl, Deus Ex: Human Revolution. Opět půjde o prequel (J. C. Dentona tedy neočekávejte), tentokrát se ale podíváme do roku 2029. Stejně jako v Human Revolution se ujmeme role Adama Jensena, který opustil Sarif Industries a nahání teď augmentované teroristy pro Interpol. Svět se ale po incidentu v předchozím díle dost změnil, teď ho plně ovládá strach a nenávist vůči augmentovaným lidem.

Game Informer odhalil, že protagonista dostane do vínku několik nových schopností, např. hackování elektronických zařízení na dálku nebo nanoštít. Ale co je nejzajímavější, na jednom z artworků je dobře vidět nápis „koření“. Nedivte se, uniknuté informace naznačují, že se v Mankind Divided podíváme i do Prahy. Snad to nebude jen na skok (a Praha nebude zase působit jako ruská kolonie).

Deus Ex: Mankind Divided vyjde pro PC, Xbox One a PS4, ale datum je zatím neznámé.

 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Deus Ex: Mankind Divided

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.