Dabér naznačil vznik třetího dílu Mafie

Série Mafia nás provází už více než dvanáct let a a pokud jste zamáčkli slzu na konci druhého dílu, máme pro vás dobrou zprávu. Podle neověřených zdrojů je možné, že vzniká díl třetí.

Mafia II

Mafia II FOTO: 2K Czech

Jeho vývoj neznačil dabér Rick Pasqualone, který ve druhé pokračování této legendární hry propůjčil hlas hlavní postavě jménem Vito Scalleta. Ten nedávno napsal na sociální síť Twitter informaci, z níš se dá usuzovat, že by třetí díl mohl být v přípravě.

Uživatel pod přezdívkou Aiden B.I.G hercovi na jeho účet napsal, ať vytvoří třetí díl Mafie. Pasqualone na to reagoval a odvětil mu: "Možná budu mít brzy vzrušující novinky." V reakci na další zprávu jiné uživatelky dabér napsal: "Možná budou novinky o Mafii velmi brzy."

Tyto twitterové příspěvky již není možné dohledat a klidně si z nás dabér mohl pouze dělat legraci. Na druhou stranu i to, že byly odstraněny, už něco napovídá.

Vývojářské studio 2K Czech dodnes vznik třetího dílu oficiálně nepotvrdilo, dohady o jeho přípravě ale kolují světem už od roku 2012, kdy se vývojáři začali chystat na PS4 a Xbox One. Podle serveru ign.com se předpokládá, že by se třetí díl Mafie mohl odehrávat v otevřeném světě v americké Louisianě.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dabér naznačil vznik třetího dílu Mafie

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.