Dabér naznačil vznik třetího dílu Mafie

Série Mafia nás provází už více než dvanáct let a a pokud jste zamáčkli slzu na konci druhého dílu, máme pro vás dobrou zprávu. Podle neověřených zdrojů je možné, že vzniká díl třetí.

Mafia II

Mafia II FOTO: 2K Czech

Jeho vývoj neznačil dabér Rick Pasqualone, který ve druhé pokračování této legendární hry propůjčil hlas hlavní postavě jménem Vito Scalleta. Ten nedávno napsal na sociální síť Twitter informaci, z níš se dá usuzovat, že by třetí díl mohl být v přípravě.

Uživatel pod přezdívkou Aiden B.I.G hercovi na jeho účet napsal, ať vytvoří třetí díl Mafie. Pasqualone na to reagoval a odvětil mu: "Možná budu mít brzy vzrušující novinky." V reakci na další zprávu jiné uživatelky dabér napsal: "Možná budou novinky o Mafii velmi brzy."

Tyto twitterové příspěvky již není možné dohledat a klidně si z nás dabér mohl pouze dělat legraci. Na druhou stranu i to, že byly odstraněny, už něco napovídá.

Vývojářské studio 2K Czech dodnes vznik třetího dílu oficiálně nepotvrdilo, dohady o jeho přípravě ale kolují světem už od roku 2012, kdy se vývojáři začali chystat na PS4 a Xbox One. Podle serveru ign.com se předpokládá, že by se třetí díl Mafie mohl odehrávat v otevřeném světě v americké Louisianě.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dabér naznačil vznik třetího dílu Mafie

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.