Videa

první trailer (1:08) | video: Rockstar Games

První trailer na Red Dead Redemption 2 příliš neprozrazuje, ale je čím se kochat

20.10.2016 000 18:51 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Divoký západ v nejlepší formě.

V úterý se spoustě hráčů splnil velký sen, bylo oznámeno pokračování Red Dead Redemption. Kromě kusých informací nám Rockstar a Take-Two slíbili i trailer, abychom měli nad čím další měsíce slintat. A ten do bouřných vod internetu vplul dnes.

Bohužel nám toho o hře neříká o moc víc než samotné oznámení, ale aspoň se můžeme kochat překrásnou krajinou nepodmaněné Ameriky. A divoce spekulovat, protože co nám jiného zbývá.

Vzhledem k tomu, že Red Dead Redemption se odehrávalo prakticky v poslední hodině éry divokého západu, předpokládalo se, že případné pokračování bude prequel. To sice trailer nepotvrzuje, ale krátce nám nabízí pohled na stádo bizonů. Dosti neobvyklý úkaz, protože američtí bizoni byli na začátku 20. století takřka vyhubeni, o roce 1915 ani nemluvě. Takže buď nás Rockstar tahají za nos nebo vlastně nepřímo potvrdili, že se podíváme do minulosti, s velkou pravděpodobností za tlupou Johna Marstona.

Red Dead Redemption 2 má vyjít na konci příštího roku pro Xbox One a PS4.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: První trailer na Red Dead Redemption 2 příliš neprozrazuje, ale je čím se kochat

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.