Red Dead Redemption 2 se dočkáme na konci příštího roku, nebude chybět zbrusu nový multiplayer

"Předoznámení" dlouho očekávaného pokračování je konečně tady.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 FOTO: Take-Two Interactive

Ano ano, můžete skákat radostí do stropu. Rockstar konečně potvrdil, že kuchtí třetí díl ze série Red Dead (snad jste nezapomněli na Red Dead Revolver?). Už žádné beznadějné očekávání před každoroční E3, oznámení je oficiální a ve čtvrtek uvidíme první trailer.

Oznámení je na informace extrémně skoupé. Zmiňuje rozsáhlý a atmosférický svět a epický příběh z americké divočiny, což jsme vlastně věděli celé ty roky. Zároveň se chlubí „úplně novým multiplayerovým zážitkem“. Vzhledem k masivnímu úspěchu Grand Theft Auto Online půjde nejspíš Red Dead Redemption 2 ve stejných stopách. Ostatně vydavatel Také-Two má už nějakou tu dobu zaregistrovanou doménu Red Dead Online.

Dál už musíme zabloudit na pole spekulací. Na úvodním obrázku se promenáduje sedm postav v čele s (nejspíše) Johnem Marstonem, hrdinou předchozího dílu. Tipnul bych si, že jde o Marstonův starý gang a ve hře se podíváme do doby před Red Dead Redemption. Ani by to nebylo velké překvapení, v době, kdy se RDR odehrává, hraje divoký západ už dávno prodloužení a… však víte. A možná si také vývojáři troufnou na sedm hratelných postav. Ostatně v GTA 5 to zkusili se třemi a vyšlo jim to náramně.

Nepříjemným překvapením pro PC hráče by mohlo být, že oznámení se chlubí jenom logy PS4 a Xbox One. I když vlastně ani tolik ne, protože Take-Two a Rockstar praktikují taktiku „první konzole, PC někdy potom“ už dlouhá léta a rozhodně na tom zatím nezchudli. Uvidíme na konci příštího roku.

A mimochodem, kde je ten remaster Red Dead Redemption, Rockstare?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Red Dead Redemption 2 se dočkáme na konci příštího roku, nebude chybět zbrusu nový multiplayer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.