Homeworld odhaluje příběh a rozdíly v remasterované verzi

Do vydání HD remaku Homeworld Remastered Collection zbývají dva týdny a tvůrci z Gearboxu neponechávají nic náhodě. Na nové i nostalgické hráče útočí dalším trailerem.

Homeworld Remastered Collection

Homeworld Remastered Collection FOTO: Gearbox

Před mnoha a mnoha lety lidstvo vypustilo satelit, který měl hledat vesmírný "odpad" v hvězdném systému Kharaku. Namísto toho ale objevil město Khar-Toba neboli První město hluboko v poušti. Vědci, kteří do města pronikli, objevili objevily zbytky starobylé vesmírné lodi, která posunula technický vývoj civilizace o stovky let dopředu. A otevřela novou kapitolu dějin.

Je vám strohý začátek příběhu povědomí? Pak možná patříte ke generaci, která zažila první Homeworld a proseděla u něj desítky, ne-li stovky hodin. Pokud na vás tento popis souhlasí, pak si raději nový trailer od Gearboxu vůbec nepouštějte. S největší pravděpodobností vás donutí hru zakoupit.

Video navíc kromě připomenutí příběhu odhaluje i další stránku hry, a tou je remasterovaná grafika. Ta vypadá opravdu honosně a pamětníci i noví hráči se tak mají jistě na co těšit. Zbývá jen vyčkat do 25. února.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Homeworld odhaluje příběh a rozdíly v remasterované verzi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

GRID 2 je na omezenou dobu zdarma

22.05.2019 07:33 Milovníci závodních her, pospěšte! Ještě pár hodin totiž můžete získat skvěle hodnocený kousek GRID…

Získejte The Sims 4 zcela zdarma

21.05.2019 23:57 Nebaví vás reálný život? Pořiďte si The Sims 4 a začněte nový úplně zdarma!

Související:

Nejčtenější články

  1. GRID 2 je na omezenou dobu zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.