Videa

Outlaw vstupuje do světa Skyforge (1:14) | video: YouTube

Outlaw se chystá nastolit pořádek na Aelionu

17.10.2016 000 19:42 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Skyforge představuje nejnovější přírůstek mezi početnou skupinu class, mezi kterými můžete volně přepínat. Je jí ostřílený pistolník Outlaw.

Outlaw je králem rychlosti a vždy se spoléhá jen sám na sebe. Na to, že svého protivníka porazí v duelu, si můžete s jistotou vsadit, nikdo totiž netasí kolty rychleji než on. Tuto novou classu si můžou zahrát všichni hráči - stačí ji ve hře jen odemknout. To samozřejmě chvilku trvá a není to jen tak, bude vás to stát trochu úsilí a nějakou tu herní měnu. Pokud se vám nechce obětovat ani jedno ani druhé, můžete ještě zvolit variantu koupě Outlaw Collector’s Edition, tentokrát už však za měnu reálnou. Jak už to ve Skyforge bývá, tato edice je limitovaná, proto se nevyplatí s koupí váhat a příliš dlouho ji odkládat.

Outlaw může velice snadno uskakovat a uhýbat nepřátelským útokům. Ke svým cílům se přibližuje bleskovou rychlostí a jakmile je v dostatečné vzdálenosti, vypálí dosti přesvědčivý headshot, který většinou znamená konec boje. Do něj vždy vyráží ozbrojen dvojicí revolverů, s nimiž je schopen likvidovat jednotlivé nepřátele či doslova zalít hordy nepřátel sprškou kulek. 

K útoku si můžete vybrat ze široké škály útočných abilit, díky kterým nepřátelům budete působit značné škody kdykoli, kdy se vám nějaká ta potvora objeví na obzoru. A pokud by se protivník zdál jako příliš velké sousto, bez problémů mu dokážete proklouznout mezi prsty díky mnoha úhybným manévrům. Outlaw nejlépe vynikne při PvE bojích, ale jeho hbytost a úskoky se dají skvěle využít i k oblíbenému PvP.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Outlaw se chystá nastolit pořádek na Aelionu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.