Videa

pigeon gameplay scene (3:35) | video: punish

V singleplayerové kampani Battlefieldu 1 se převtělíte i do poštovního holuba

14.10.2016 000 20:00 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

DICE nezapomínají na opeřené hrdiny.

Oproti předchozím rokům sázejí letos tříáčkové střílečky ve velké míře i na singleplayerovou část. Battlefield 1 zamířil do první světové války a připravuje si pro hráče čtyři příběhy ve čtyřech oddělených mini-kampaních, které by měly hráčům nabídnout ochutnávku událostí krvavého konfliktu z více pohledů. I z těch méně očekávaných.

YouTube kanál punish se se světem podělil o krátkou ukázku z kampaně. V té váš britský tank uvízne v hlubokém bahně a jeho posádka obklíčená německými vojáky se musí spolehnout s doručení zprávy na velitelství na starého dobrého poštovního holuba. A hra nechá na vás, abyste s hrdinným opeřencem za zvuků melancholické hudby přeletěli bojiště a poskytli koordináty dělostřelcům. Ti se pak postarají o to, aby se pancéřové monstrum nedostalo do rukou Němců, jejichž tanky byly podstatně zaostalejší než ty britské.

Je sympatické, že DICE nezapomněli ve své muzejní výstavě i na zřídka oslavované hrdiny první světové války. Když na bojišti selhala technologie, byli to právě poštovní holubi, kdo udržovali komunikaci. Snad věnovali vývojáři takovou péči i zbytku singleplayeru a konečně se jim podaří utnout šnůru někdy až tragicky nepovedených kampaní. Ostatně už je načase, od Battlefield Bad Company už uplynulo přes 8 let.

Dozvíme se to už příští týden, konkrétně 21. října, kdy hra vychází pro PC, Xbox One i PS4.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: V singleplayerové kampani Battlefieldu 1 se převtělíte i do poštovního holuba

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.