Battleborn se dočkal svého prvního DLC

První z pěti chystaných Story Operation si můžete zahrát už dnes.

Battleborn

Battleborn FOTO: 2K Games

Hype, který se Battlebornu povedlo před vydáním vytvořit, se bohužel nepodařilo ve hře příliš udržet. Je tak logické, že se s tím musí něco dělat a to ideálně co nejdříve. Ta doba nadešla právě nyní a K2 hráčům představují první DLC nesoucí název Story Operation. Jak je zřejmé, jedná se o příběhovou sérii na pokračování. DLC se vás tedy chystá naladit prvním dílem, v němž Jennerit Empire dostává pořádně zabrat kvůli probíhajícím rebéliím Attikuse a Thralla.

Story Operations na vás čeká celkem pět. Všechny jsou zahrnuty jak v Season Passu tak i v digitální Deluxe edici.Pokud už jste v Battlebornu jako doma, vyplatí se vám sáhnout po Season Passu, který vám umožní přístup k Attikus and the Thrall Rebellion a zároveň získáte i další čtyři Story Operation ihned při jejich vydání. Druhou alternativou je koupě každého jednotlivého Story Op za 700 Platinum ve hře samotné. Jestli o Battlebornu zatím jen přemýšlíte, nejvýhodnější volbou je koupě Digital Deluxe edice, s níž kromě výše zmíněných přístupů získáte také klíče k odemčení čtyř nových hrdinů v Battlebornu (s pořadovými čísly 26 až 30) a samozřejmě i hru samotnou, doplněnou o veškerý free obsah, který je dostupný každému hráči.

Příběhem však DLC nekončí. Novinkou je například nový kompetitivní multiplayer mód Face-Off, v němž bojujete nejen proti nepřátelskému týmu, ale zároveň se vám do bitky připletou i Varelsi. Vzniká tím jakýsi multifázový mód, který slibuje přinejmenším to, že budete mít opravdu plné ruce práce. 

Nové prostředí přidané do hry můžete procházet sami či za doprovodu až dvou přátel v co-op módu a kromě již zmíněných novinek na vás čeká spousta balancování, opravených bugů nebo třeba skinů na hrdiny jako Alani, Deande, Pendles a Reyna. Úplný seznam změn najdete na oficiálních stránkách hry.

Témata: Battleborn
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battleborn se dočkal svého prvního DLC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.