Videa

Fatebinder trailer (1:44) | video: Paradox Interactive

Do role záporáků se v RPG Tyranny obujeme už příští měsíc

13.10.2016 000 22:09 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Další počin Obsidianu s vydáním neotálí.

Teprve v březnu jsme poprvé slyšeli o novém RPG vznikajícím za dveřmi zkušeného studia Obsidian Entertainment a ani ne za tři čtvrtě roku se už bude hlásit Tyranny o místo na našich discích. Jak prozrazuje nový trailer, konkrétním datem bude 10. listopad.

Tyranny pracuje s hodně neokoukanou premisou. Nebudeme zachraňovat svět před silami zla nebo šmejdem z vesmíru, ale místo toho nás hra vrhne do prostředí, kde zlo už zvítězilo. A tady do příběhu vstoupíme mi, věrní (nebo „věrní“?) stoupenci a jedni z důstojníků dobyvatele a vládce podrobeného světa, Kyrose. Ti mají moc být soudcem i katem v jednom a nebojí se toho využít tak, že i španělskému inkvizitorovi by slza ukápla.

Hra má být, podle tradice RPG od Obsidianu, nelineární a výrazně ovlivňována volbami hráče. Pokud se tedy děsíte toho, že by vaše čest vyleštěná dobrými skutky ve virtuálním (nebo i reálném) světě nějak utrpěla vaší rolí, Tyranny určitě nabídne i možnost být alespoň do určité míry spravedlivým „paladinem“.

Tyranny vyjde pouze na PC. Pokud už vás užírá očekávání nebo Obsidianu a Paradoxu dostatečně věříte, podle „doporučení“ traileru si můžete hru předobjednat.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Do role záporáků se v RPG Tyranny obujeme už příští měsíc

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.