Blizzard vybral 1,9 milionů dolarů na boj s ebolou

Hráči World of Warcraft si v průběhu prosince mohli pořídit peta Argiho do své sbírky. Cena jednoho kusu byla 10 dolarů. Blizzard garantoval odevzdání všech vybraných peněz americkému Červenému kříži.

Pet Argi ve World of Warcraft

Pet Argi ve World of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Pro ty více zapálené hráče navíc Blizzard představil bundle, v kterém jste si mohli pořídit i mounta Grinning Reaver. Cena tohoto balíčku, který obsahuje i Argiho, byla vyčíslena na 30 dolarů. Při koupi bundlu však Blizzard přidá 10 dolarů z vlastní kapsy na boj proti nemoci.

img-responsive

Bundle Argiho a mounta | foto: Blizzard Entertainment

Dnes Blizzard ve své tiskové zprávě oznámil celkovou částku, která se touto cestou vybrala. Ta se vyšplhala na bezmála 2 milióny dolarů, které poputují na pomoc Africe s touto mediálné proslulou nemocí.

Témata: World of Warcraft | Argi
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Blizzard vybral 1,9 milionů dolarů na boj s ebolou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.