První trailer z Wasteland 3 poskytuje ochutnávku dabovaných konverzací a ledového prostředí

Crowdfundingová kampaň je v plném proudu.

Wasteland 3

Wasteland 3 FOTO: PC Gamer

O třetím Wastelandu jsme poprvé slyšeli už minulý týden a jednou z podstatné informací bylo jiné to, že inXile znovu vsadí na crowdfundingovou kampaň. A ta odstartovala právě dnes, ruku v ruce s novým trailerem.

Některým novinkám už jsme se věnovali v minulém článku, nyní ale máme k dispozici „celý“ seznam. Znovu nás čeká cRPG ze staré školy, ale tentokrát se vývojáři víc soustředí „strategické souboje a na komplexní příběhovou reaktivitu“. Jinými slovy, vaše rozhodnutí by měla mít na průběh hry větší efekt než dřív. A vzhledem k tomu, kolikrát se to v seznamu v různých podobách opakuje, inXile se na to asi opravdu velice soustředí.

img-responsive

Wasteland 3 | foto: inXile Entertainment

Už minulý jsme slyšeli, že nově se objeví vozidla, nebezpečí vycházející z okolního prostředí a vlastní základna, která by měla být zásadní částí hry, a že hra bude zasazena do drsného prostředí zmrzlého Colorada. Zároveň přibude příběhový multiplayer, synchronní i asynchronní. Ale o čem slyšíme poprvé – a co mě v traileru velice překvapilo – překopán byl systém dialogů. Nově se budeme v rozhovorech dívat tváří v tvář našim protějškům, kteří na nás už nebudou jen sypat hory a hory zeleného textu, ale dokonce nám je i v dabovaných rozhovorech odvypráví.

Ale ještě než začnete jásat a modlit se k tomu, že inXile si vzali příklad z „Falloutu“ od Bethesdy, možná byste měli vědět, že Wasteland 3 v tomhle navazuje spíš na ty původní (pravé) Fallouty. Do jiného pohledu se hra přepne jen v důležitých dialozích. Jestli to tak bude i s dabingem, nebo bude hra plně namluvená (jako třeba Divinity: Original Sin), to se teprve dozvíme. I tak je to příjemná změna.

img-responsive

Wasteland 3 | foto: PC Gamer

Wasteland 3 tedy už nyní sbírá peníze a podle předpokladů to jde zatraceně rychlým tempem. Teprve 15 hodin po odstartování už na ukazateli svítí 1,5 milionu dolarů. Dá se tedy reálně očekávat, že maximálně během pár dní dosáhne Wasteland požadované hranice 2,75 milionu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: První trailer z Wasteland 3 poskytuje ochutnávku dabovaných konverzací a ledového prostředí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.