Videa

Fotocon by Techland 2016 (3:46) | video: YouTube

Čeští cosplayeři zářili ve videospotu z Fotoconu

06.10.2016 000 22:25 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Točení videí s cosplayery se těší stále větší a větší popularitě. Není tedy divu, že se jeden takový snímek natočil i v průběhu tohoto unikátního víkendu.

Polský festival Fotocon by Techland je velice unikátní akcí, která jako první na světě sdružuje cosplayery, fotografy, tvůrce videí a makeup stylisty. Výsledkem tohoto náročného víkendu jsou vzájemně získané zkušenosti, znalosti a dovednosti. Nesmíme však opomenout ani desítky nádherných fotek a videí vzniklých jako výsledný produkt celého víkendu.

Právě jeden z takových snímků nás velice zaujal a to nejen po vizuální stránce, ale také tím, že v něm hraje i několik českých cosplayerů. Sestava tvořená Alim, Ketrin a Gehennou se objevuje v kostýmech ze světa Warcraftu (Nordormu, Soridormi a Neltharion). Fotoconu se letos zůčastnil docela slušný počet tuzemských cosplayerů a my se jejich zájmu o tuto akci vůbec nedivíme. Podobná událost totiž nemá ve světě obdoby.

"Fotocon byl jednou z nejlepších akcí tohoto roku. Nejenže jsme vyfotili opravdu spoustu krásných fotek, ale seznámili jsme se i s kopou nových lidí. V areálu akce je několik různorodých lokací, kde se může fotit a natáčet. Do spousty místy by se normálně lidé ani nedostali. Fotocon nám zajistil vše potřebné jako jídlo, ubytování  a fotky. To všechno zdarma. Po celou dobu akce nám byli také k dispozici helpeři, kteří nám během celého dne všemožně a ochotně pomáhali. Fotocon se nesl ve velmi přátelském duchu a všichni jsme si pomáhali a tím tvořili opravdu skvělý kolektiv," řekla naší redakci cosplayerka Ketrin.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Čeští cosplayeři zářili ve videospotu z Fotoconu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.