Videa

Ascension přichází už 19. října (1:27) | video: YouTube

Ascension už brzy zaklepe na dveře Aelionu

30.09.2016 000 21:54 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Rozšíření populárního MMORPG Skyforge se dočkáme už příští měsíc.

Po více než roce sbírání a pečlivého zkoumání dat a především komunitního feedbacku se 19. října do Skyforge dostaví obří expanze nesoucí název Ascension. Jak už to u expanzí bývá, staré dobré věci zůstávají, ty horší jsou vylepšeny a o novinky nebude nouze. 

Pokud jste si až doposud užívali svižné a dynamické tempo bitev, budete pravděpodobně z nových bojových systémů nadšeni. A to, že po ustřelení nohy nějaké obří potvory tuto nohu budete moci vzít a ve velkém stylu to s ní rozjet na bojišti, to už je jen třešnička na dortu. 

Kromě změn v systému boje se můžete těšit i na novou kampaň včetně interaktivní podoby mapy regionů, která rozhodně přijde vhod při věčném cestování. Tato mapa vám zároveň odemkne další questy, classy i symboly, samozřejmě na oplátku za splnění některých z více než 100 misí a úkolů. Čeká na vás také nový raid v podobě útoku potvory zvané Tol-Monter. Tol je hlavním bossem Oceanidů a vyslal svou flotilu lodí směrem Aelion. Na vás je to, co vždy - zabít, zlikvidovat, vše zachránit a vypadat při tom co nejdrsněji.   

Další lákavou změnou je nový politický systém, který umožní nesmrtelným zvolit si vůdce, jimž se bude Aelion po několik týdnů zodpovídat. Ti pak budou mít ve svých rukou osud obyvatel i zdrojů celého světa. Každý bude moci volit a být zvolen, což je očekávaný leč příjemný koncept. Poslední novinkou v chystané expanzi je přírůstek nejnovější classy pistolníka, známého jako Outlaw

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Ascension už brzy zaklepe na dveře Aelionu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.