Videa

Prologue Play-through (22:38) | video: Microsoft

Prolog Gears of War 4 skombinuje tutoriál s výletem do minulosti planety Sera

30.09.2016 000 09:20 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Začátek hry rozhodně nudit nebude.

Gears of War sérii čeká už za dva týdny částečná resuscitace a tvůrci ze studia The Coalition se nás opět snaží přesvědčit, že pochodeň převzatou od Epic Games dokážou nést bez toho, aby se spálili. V nejnovějším videu hrdě představují prvních 20 minut hry, ve kterých pošlou hráče na krátkou cestu do minulosti.

Prolog zachycuje, z pohledu úplně obyčejného pěšáka, tři důležité momenty série. Pochopitelně nechybí nejčernější moment lidských obyvatel Sery, Emergency Day. Ale vývojáři se nesnaží jenom hrát na struny nostalgie, celý tenhle výlet slouží jako tutoriál a připomenutí, že nosit helmu je v Gears of War paradoxně nejspolehlivější způsob, jak během pár minut skončit zasmašírovaný na kaši. Mihne se i řada známých i méně známých postav. Je sympatické, že si Coalition vzpomněli třeba i na poručíka Kima, který v prvním díle takřka okamžitě skončí s půlmetrovou čepelí v hrudi.

Je stále ve hvězdách, jestli se Gears of War 4 vyrovná první trilogii nebo skončí jako spin-off Judgement. Přesvědčit se budeme moci 11. října, kdy hra vychází na PC a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Prolog Gears of War 4 skombinuje tutoriál s výletem do minulosti planety Sera

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.