Videa

Singleplayer Cinematic Trailer (2:54) | video: Respawn Entertainment

Filmový trailer na Titanfall 2 osvětluje konflikt mezi dvěma znesvářenými stranami

30.09.2016 000 09:00 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Na pozadí pořádné akce.

První Titanfall měl být pro Microsoft eso v rukávu, senzace, která dotáhne náskok PS4 zapříčiněný komicky špatným odhalením tehdy nového Xboxu. To se sice nestalo, hráči hru opustili s až děsivou rychlostí, ale i tak šlo o příjemně odlišnou multi-playerovou střílečku. Ale EA nad značkou hůl překvapivě nezlomili, dali jí novou šanci a vývojáři z Respawn se ve velké míře zaměřili na přání fanoušků.

Jedním z nejčastějích byla opravdová single-playerová kampaň, ne jen sada multi-playerových map, která si na kampaň hraje a doufá, že si toho nikdo nevšimne. A Titanfall 2 se v tomto snaží fanouškům vyhovět. Ujmeme se kontroly nad „obyčejným“ pěšákem Milice, kterému už došla trpělivost s tím, že je domov vytrvale vykořisťován korporací IMC. Oficiální popis hovoří o příběhu o spojení mezi titanem a jeho pilotem, ale – buďme upřímní – to je nejspíš jen pěkně znějící zástěrka pro pár hodin nekončící akce.

Nebo možná taky ne. Takovéto trailery jsou sice to poslední, čemu bychom měli před vydáním hry věřit, ale na tří minutový příkladu „ideální hry“ v multi-playeru má trailer až podezřele vážný tón. Je možné, že si Respawn dali na single-playerové části opravdu záležet? Je možné, že by si konečně nějaká tříáčková střílečka konečně vystoupila z řady přinejlepším neurážejících kampaní, aby se Wolfenstein nemusel cítit tak osamělý? Nemá asi cenu si dělat velké naděje, ale musí se uznat, že letos to s Battlefield 1 a Infinite Warfare v tomto žánru až podezřele zavání odvahou.

Jak to dopadne, zjistíme 28. října, kdy Titanfall 2 vychází pro PC, Xbox One a Playstation 4.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Filmový trailer na Titanfall 2 osvětluje konflikt mezi dvěma znesvářenými stranami

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.