Videa

Episode 5 launch trailer (1:23) | video: Square Enix

V páté epizodě Hitmana míří agent s číslem 47 do Colorada

27.09.2016 000 18:28 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Ale lyžování nečekejte.

Možná vás vyděsila neobvyklá, skoro dva a půl měsíce dlouhá přestávka mezi 3. a 4. epizodou nešťastně (alespoň z mého pohledu) rozdělené stealth akce Hitman, ale nemusíte se bát, vše se aspoň na chvíli zase vrací do starých kolejí. V právě vydané páté epizodě se holohlavý zabiják vydává do skalnatého Colorada, aby znepříjemnil den jedné miliční skupině.

Epizoda nazvaná Freedom Fighters, nepochybně jako odkaz na starší hru od vývojářů z IO Interactive, postaví agenta s čárovým kódem na zátylku před „jeho dosud nejtěžší úkol“: infiltrovat farmu umně přetvořenou na soukromý výcvikový tábor pro militanty. Jako předposlední díl, pátá epizoda by měla dodat příběhu pořádný spád před blízkým závěrem sezóny v Japonsku a čekají na nás některá „velká odhalení“.

V Coloradu na Agenta 47 čekají nejen 4 hlavní cíle, ale i 6 nových „příležitostí“ (Opportunities), přes 70 specifických výzev, 7 nových achievementů a nové zbraně a výstroj. Současně s tím už klasicky vychází nový patch, který opravuje a upravuje kupu věcí a mj. resetuje žebříček po tom, co si někteří hráči pomohli bugem k astronomickému skóre.

Rebootovaný Hitman se těší mezi hráči docela pozitivní reputaci, i když ve vzduchu stále visí otázka, jestli mu epizodický formát nakonec pomůže, nebo spíš uškodí. Tak jako tak, kompletní verze se všemi epizodami by měla vyjít v lednu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: V páté epizodě Hitmana míří agent s číslem 47 do Colorada

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.