OMEN Komunitní bitva – ukaž, kdo je lepší a vyhraj

Fanoušci a hráči počítačových her zpozorněte. Přichází netradiční projekt, který nadobro rozsekne dlouhodobý problém dvou znesvářených konkurenčních hráčských komunit. OMEN Komunitní bitva proti sobě staví populární MOBA hry League of Legends a Dota 2 resp. jejich hráče. Zapoj se i ty a podpoř svojí hru!

OMEN Komunitní bitva

OMEN Komunitní bitva FOTO: Grunex.cz

Jedinečný projekt OMEN Komunitní bitva se odehraje na dvou největších lokálních komunitních portálech pro dané hry. Čtyři kvalifikační turnaje ve hře Dota 2 se uskuteční na stejnojmenném webu DOTA2.cz a čtyři kvalifikační turnaje ve hře League of Legends proběhnou na portálu TRYHARD.cz. Celkový skutečný počet účastníků v turnajích rozhodne, kdo si odnese hlavní cenu a kdo „cenu útěchy“. Neváhej, podpoř svoji komunitu, registruj se a odehraj celý turnaj!

img-responsive

OMEN Komunitní bitva | foto: Grunex.cz

Vítězná komunita pro sebe ukořistí finálový turnaj o parádní ceny:

Herní notebook OMEN 15 od HP s procesorem Intel Core i7
Finanční prize money 6 000 Kč!

Ani slabší komunita nepřijde zkrátka a zabojuje ve finálovém turnaji B o:

Finanční prize money 10 000 Kč

Není na co čekat, opravdu je o co hrát! Tak nečekej, registruj sebe a pozvi své kamarády, sdílej tento netradiční projekt prostřednictvím svých FB stránek, YouTube videí, Twitch livestreamu aj. Ukaž, kdo je lepší. Komunita League of Legends nebo komunita Dota 2?

Hrajeme 1 vs. 1, tedy jeden proti jednomu, žádné týmy, týmové taktiky, ale jednotlivci a jejich vlastní skill na férovku proti sobě.

OMEN Komunitní bitva League of Legends – více informací, pravidla na www.TRYHARD.cz

1.       Kvalifikace – Pondělí 3. 10. 2016

2.       Kvalifikace – Sobota 8. 10. 2016

3.       Kvalifikace – Pondělí 10. 10. 2016

4.       Kvalifikace – Středa 12. 10. 2016

OMEN Komunitní bitva Dota 2 – více informací, pravidla na www.DOTA2.cz

Grandfinále OMEN Komunitní bitvy v obou hrách se uskuteční v neděli 16. 10. 2016 a budete je moci sledovat prostřednictvím livestreamu ARStudio (Dota 2) a Herdyn (League of Legends).

Projekt probíhá pod záštitou profesionální značky herních produktů OMEN od HP. Hlavní cenou je herní notebook OMEN 15 s procesorem Intel Core i7 přinášející výkon hodný vítězů. Design notebooku se vyznačuje podsvícenou klávesnicí Dragon Red se znakem OMEN pod ní a se stínovaným potiskem na víku. Vysoký výkon i při nízkých teplotách umožňuje konstrukce s dvěma ventilátory a 62 wattová baterie posazená naležato směrem k předku stroje, která zvětšuje plochu chladicího povrchu a rozšiřuje prostor pro proudění vzduchu.

img-responsive

OMEN Komunitní bitva | foto: Grunex.cz

Novinkou této značky je desktop OMEN X využívající nejvýkonnější grafické řešení až dvou karet NVIDIA GeForce GTX 1080 a spolu s procesory 6. Generace Intel Core i7 s možností přetaktování jsou plně připraveny na nastupující trend virtuální reality. Dostupný je v několika konfiguracích a pro moddery také samostatně moderní skříň s pečlivě promyšleným chlazením.

Více se o OMEN Komunitní bitvě dozvíš ZDE pro Českou republiku a ZDE pro Slovensko. Novinky o herních počítačích a noteboocích od HP najdeš na herním webu HP.cz/gaming a HP.sk/gaming.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: OMEN Komunitní bitva – ukaž, kdo je lepší a vyhraj

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.