Videa

příběhový trailer (2:54) | video: Ubisoft

Watch Dogs 2 představuje zápletku, parťáky a záporáka Dušana

25.09.2016 000 18:32 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Pokračování hackerova vlhkého snu se na nás chystá už v listopadu.

Možná už jste úspěšně a bez výčitek zapomněli na to, že se na naše peněženky v listopadu chystá pokračování Watch Dogs. Ale to by nebyl Ubisoft, aby s tím něco neudělal, obzvlášť když tentokrát tak riskuje. Přeci jenom byla tahle série po nepříliš povedeném a navíc kontroverzním první díle zralá na zaříznutí.

Skoro 3 minuty záběrů ze hry, nebo spíš z té neinteraktivní části, tentokrát nerozebírají „krásy“ otevřeného světa, ale zaměřují se vyloženě jen na příběhovou část. Děj se přesunuje z Větrného města do San Francisca a okolí a na události předchozího dílu navazuje spíše jen okrajově. Jedna z už známých postav se ale ke skupince hackerů okolo nového hlavního hrdiny Marcuse Hollowaye připojí a ano, můžete bouchnout šampaňské, není to Aiden Pearce, ale T-Bone.

V jedničce jsme se dočkali naprosto standartního příběhu pomsty, do kterého se skoro omylem přimíchal boj mezi hackery a autoritami s jejich všeobjímajícím systémem ctOS. Zdá se, že Watch Dogs 2 se zaměří primárně na to druhé. Za člena hackerské skupiny DedSec a s pomocí barvitých „kolegů“ bude naším úkolem překazit plány masivní korporace Blume a „vrátit moc do rukou lidí“. A co je nejlepší, odpor z druhé strany barikády bude řídit technický ředitel společnosti s velice zajímavým jménem – Dušan Němec. Pardon, Dusan Nemec.

Bude zajímavé, jestli se Watch Dogs 2 podaří překonat prvním dílem nijak vysoko nastavenou laťku nebo u hráčů uspěje spíš vidina 60. let a fikční podoba New Orleans ve třetí Mafii. Datum vydání bylo stanoveno na 15. listopadu a hru uvidíme na všech hlavních platformách.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Watch Dogs 2 představuje zápletku, parťáky a záporáka Dušana

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.