Mafia III: Rivals se chystá zabydlet na iOS i Androidu

Ulicemi New Bordeaux se budete moci projíždět kdykoli a kdekoli, ovšem pouze na vašem mobilním telefonu.

Mafia III

Mafia III FOTO: Cenega

Do světa her pro mobilní telefony se chystá Mafia III v podobě nového RPG od 2K a Cat Daddy. Dočkáme se jí už 7. října. V prostředí New Bordeaux se ocitnete i v této verzi hry, ovšem ze zcela nové perspektivy a s rozdílnou cestou, jíž se musíte probojovat do čela kriminálního podsvětí. Charaktery, lokace i události se věrně drží předlohy. Začněte budovat svou vlastní mafiánskou rodinu zabíráním budov, vybíráním poplatků, včetně zbraní a aut, a poražte každého, kdo se vám připlete do cesty.

Do své rodiny budete moci přijmout na 40 více či méně uznávaných bosů podsvětí z univerza Mafia III. Společně pak půjdete za vaším cílem a budete odstraňovat z cesty nepohodlné či přímo nežádoucí osoby. Nápomocný vám samozřejmě bude i smrtící arzenál i další šikovné věcičky. Jako v každé pořádné hře se budete moci spojit nejen s přáteli, ale s kýmkoli z celého světa a dát tak úplně všem najevo, kdo je v New Bordeaux opravdovým bossem.

Pokud chcete začít rovnou ve velkém stylu, pak se vám rozhodně vyplatí registrovat na oficiální stránce hry. Při jejím spuštění (samozřejmě zdarma) 7. října pak dostanete in-game bonusy. 

Témata: Mafia III
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mafia III: Rivals se chystá zabydlet na iOS i Androidu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.