Revelation Online - příběh Occultisty

Kdysi dávno jsme si tady představili první classu z nové hry Revelation Online. Po Blademasterovi přichází na řadu druhá classa, která nese název Occultist

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

My.com ve spolupráci s NetEase přináší další kousek z příběhu o hrdinech světa Revelation. Dnes se podíváme na zoubek classe s názvem Occultist. Co se skrýva za jeho vzhledem? Jak tato classa balancuje na hranici světla a temnoty? To a ještě více odhalí další trailer, na který se můžete podívat níže.

Occultista dokáže používat temnotu k útokům z velké vzdálenosti a plynule přecházet ke světlu, které používá k léčení a posilování spolubojovníků. Každá schopnost bude mít svou vlastní animaci k jednoduchému rozlišení módů, které může Occultist používat. Occultista je  mobilní a velmi nebezpečný.

Kromě Occultisty má Revelation dalších 5 class: Blademaster, Vanguard, Swordmage, Spiritshaper, Gunslinger. Kterou si vyberete vy?

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Revelation Online - příběh Occultisty

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.