Revelation Online - příběh Occultisty

Kdysi dávno jsme si tady představili první classu z nové hry Revelation Online. Po Blademasterovi přichází na řadu druhá classa, která nese název Occultist

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

My.com ve spolupráci s NetEase přináší další kousek z příběhu o hrdinech světa Revelation. Dnes se podíváme na zoubek classe s názvem Occultist. Co se skrýva za jeho vzhledem? Jak tato classa balancuje na hranici světla a temnoty? To a ještě více odhalí další trailer, na který se můžete podívat níže.

Occultista dokáže používat temnotu k útokům z velké vzdálenosti a plynule přecházet ke světlu, které používá k léčení a posilování spolubojovníků. Každá schopnost bude mít svou vlastní animaci k jednoduchému rozlišení módů, které může Occultist používat. Occultista je  mobilní a velmi nebezpečný.

Kromě Occultisty má Revelation dalších 5 class: Blademaster, Vanguard, Swordmage, Spiritshaper, Gunslinger. Kterou si vyberete vy?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Revelation Online - příběh Occultisty

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.