Revelation Online - příběh Occultisty

Kdysi dávno jsme si tady představili první classu z nové hry Revelation Online. Po Blademasterovi přichází na řadu druhá classa, která nese název Occultist

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

My.com ve spolupráci s NetEase přináší další kousek z příběhu o hrdinech světa Revelation. Dnes se podíváme na zoubek classe s názvem Occultist. Co se skrýva za jeho vzhledem? Jak tato classa balancuje na hranici světla a temnoty? To a ještě více odhalí další trailer, na který se můžete podívat níže.

Occultista dokáže používat temnotu k útokům z velké vzdálenosti a plynule přecházet ke světlu, které používá k léčení a posilování spolubojovníků. Každá schopnost bude mít svou vlastní animaci k jednoduchému rozlišení módů, které může Occultist používat. Occultista je  mobilní a velmi nebezpečný.

Kromě Occultisty má Revelation dalších 5 class: Blademaster, Vanguard, Swordmage, Spiritshaper, Gunslinger. Kterou si vyberete vy?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Revelation Online - příběh Occultisty

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.