Videa

Launch trailer (1:22) | video: Microsoft

Forza Horizon 3 připomíná svoje blízké datum vydání novým trailerem

20.09.2016 000 21:13 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Poprvé i na PC.

Většinou si vydavatelé vynahrazují i pár let na to, aby nás mohli oslňovat tím, jak jim ve hře krásně stékají kapky deště po čelním skle. Ne tak v případě Forzy Horizon 3, o které jsme poprvé slyšeli teprve na letošní E3 a za týden, o tři měsíce později, už si budeme moct hru zahrát. Ani bych se nedivil, kdyby Microsoft trhnul nějaký rekord.

Hra bude tentokrát kompletně zasazena do Austrálie a očekávat můžete jak dlouhé lány asfaltu, tak i projížďky v buši. Na výběr bude z více než 350 různých vozů, mezi nimi nejnovější supersporty jako Lamborghini Centenario i veteráni jako Chevrolet Camaro nebo legenda rallye Audi Quattro. A vzhledem k tomu, jak moc láká třetí Horizon na off-roadové závody, nebudou chybět ani teréňáky a buginy.

Forza Horizon 3 vychází 27. září už klasicky na Xbox, ale poprvé (pokud nepočítáme Apex, osekanou free-to-play verzi Forzy 6) rovněž i na PC. Je to také jedna z prvních her držící se nového systému Xbox Play Anywhere, takže pokud si hru koupíte v digitální podobě, budete ji moci hrát na Xboxu i na PC.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Forza Horizon 3 připomíná svoje blízké datum vydání novým trailerem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.