K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Skyforge přináší do hry nový Golem battle mode

Kromě inovativního PvP módu ve hře najdete i další z originálních balíčků pro svou postavu. Tentokrát nesou název Outlaw Pack.

Alchemist je nejnovější ze 13 libovolně volitelných class

Alchemist je nejnovější ze 13 libovolně volitelných class FOTO: Obsidian Entertainment

Developeři z Allods Team spou s vydavatelem My.com s pýchou  oznamují přidání další novinky k PvP aktivitám ve světě Skyforge. Do hry bude přidán nový herní mód - Golem Battles! Na opačných koncích nově přidané mapy speciálně vytvořené pro tento nový mód, budou budovy s názvem Repeaters.

Hráči budou rozdělení do dvou skupin po pěti a každá skupina začne na své straně mapy a musí zničit soupeřův Repeater. Než se však k němu dostanou, musí projít skrze čtyři další obranné budovy. Repeatery pomáhají svým týmům tím, že vyvolávají skupiny golemů, kteří pomáhají hráčům v boji. Prestiž všech zúčastněných hráčů bude vyrovnaná, takže vítězství bude záviset na týmové spolupráci.

 

img-responsive

Takto vypadá nová mapa pro mód Golem Wars | foto: my.com

Sběratelská edite Outlaw

Nová expanze s názvem Acension brzy dorazí do světa Skyforge a s touto expanzí  se do hry dostane i nová Outlaw classa. Ta bude bojovat za pomocí dvou pistolí a ničeho jiného. Je charismatická, starostlivá, a zároveň i nebezpečná, mistrně ovládá střelné zbraně, a když na to přijde, tak i dynamit. Přesná na dálku, smrtící na blízku - s touto silou si není radno zahrávat.

Tato sběratelská edice vám umožní skočit rovnou do akce s odemčenou Outlaw classou. Nabídka je samozřejmě limitovaná a pokud se chcete dozvědět více, tak neváhejte a navštivte oficiální stránky.

Témata: Skyforge
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skyforge přináší do hry nový Golem battle mode

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Modifikace pro Fallout 4 přidává kybernetické implantáty

25.06.2018 15:51 Chcete si průchod hrou něčím ozvláštnit? Sáhněte po této modifikaci!

Forza Horizon 4 byla přes víkend dostupná ke stažení

25.06.2018 14:20 Už čtyři měsíce před vydáním se několik lidí dostalo k souborům Forzy Horizon 4.

Související:

Nejčtenější články

  1. CS:GO čeká velká změna

  2. Chcete si vydělat hraním? Máme pro vás skvělou práci!

  3. Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.