K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Skyforge přináší do hry nový Golem battle mode

Kromě inovativního PvP módu ve hře najdete i další z originálních balíčků pro svou postavu. Tentokrát nesou název Outlaw Pack.

Alchemist je nejnovější ze 13 libovolně volitelných class

Alchemist je nejnovější ze 13 libovolně volitelných class FOTO: Obsidian Entertainment

Developeři z Allods Team spou s vydavatelem My.com s pýchou  oznamují přidání další novinky k PvP aktivitám ve světě Skyforge. Do hry bude přidán nový herní mód - Golem Battles! Na opačných koncích nově přidané mapy speciálně vytvořené pro tento nový mód, budou budovy s názvem Repeaters.

Hráči budou rozdělení do dvou skupin po pěti a každá skupina začne na své straně mapy a musí zničit soupeřův Repeater. Než se však k němu dostanou, musí projít skrze čtyři další obranné budovy. Repeatery pomáhají svým týmům tím, že vyvolávají skupiny golemů, kteří pomáhají hráčům v boji. Prestiž všech zúčastněných hráčů bude vyrovnaná, takže vítězství bude záviset na týmové spolupráci.

 

img-responsive

Takto vypadá nová mapa pro mód Golem Wars | foto: my.com

Sběratelská edite Outlaw

Nová expanze s názvem Acension brzy dorazí do světa Skyforge a s touto expanzí  se do hry dostane i nová Outlaw classa. Ta bude bojovat za pomocí dvou pistolí a ničeho jiného. Je charismatická, starostlivá, a zároveň i nebezpečná, mistrně ovládá střelné zbraně, a když na to přijde, tak i dynamit. Přesná na dálku, smrtící na blízku - s touto silou si není radno zahrávat.

Tato sběratelská edice vám umožní skočit rovnou do akce s odemčenou Outlaw classou. Nabídka je samozřejmě limitovaná a pokud se chcete dozvědět více, tak neváhejte a navštivte oficiální stránky.

Témata: Skyforge
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skyforge přináší do hry nový Golem battle mode

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

3. kolo Velké letní soutěže: Zapoj se do slosování o další skvělé hry!

18.07.2018 20:02 Další den, další kolo naší letní soutěže! Tak se zapoj a získej šanci vyhrát jednu ze čtyř…

Na battle royale od tvůrců S.T.A.L.K.E.R si ještě počkáme

18.07.2018 18:33 Pokud jste se těšili, že si už brzy zahrajete, tak vás musíme zklamat.

Související:

Nejčtenější články

  1. Saudská Arábie reaguje na neštěstí zákazem 47 her

  2. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  3. BioWare přišlo o další výraznou osobnost

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.