Berserk hra dostává datum vydání a nový název

Legendární japonská manga dostává herní adaptaci.

Berserk and the Band of the Hawk

Berserk and the Band of the Hawk FOTO: Reprofoto Twitter

Berserk je legendární japonská manga, podle které byla oznámená hra, jakýsi crossover s hack-and-slash hrami Dynasty Warriors. Doteď se o hře referovalo jen jako o Berserk, ale novým, plným názvem je to Berserk and the Band of the Hawk. Hra se nyní dočkala nového traileru a data vydání, které bude podle prezentace na Tokyo Game Show 21. února.

Trailer nám ukazuje, že se bude jednat o hru velmi věrnou své předloze. Potečou hektolitry krve a obrovský meč hlavního hrdiny Gutse se bude jen míhat a každý jeho dopad bude znamenat smrt. Nevíme nic o příběhu, ale doufáme ve věrnost manze. Trailer nám ukázal i ostatní postavy, se kterými budeme mít ve hře čest se potkat. A že jich nebylo málo. Ať už Griffith Bílý Jestřáb, Caska, nebo (můj oblíbenec) Puck. Pokud jste o manze nikdy neslyšeli a tyto jména pro vás tedy nic neznamenají, máte alespoň o důvod víc se o hru zajímat.

 

Nemůžu pokračovat v psaní mých myšlenek, protože by to byly velké spoilery pro ty, kteří mangu nečetli. Vy, kteří jste ji četli, nejspíš souhlasíte se mnou, že vzhledem k názvu tohle nebude jediný díl, ale spíš série. To už jsou ale jen spekulace. Zatím se můžeme jen těšit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Berserk hra dostává datum vydání a nový název

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.