Berserk hra dostává datum vydání a nový název

Legendární japonská manga dostává herní adaptaci.

Berserk and the Band of the Hawk

Berserk and the Band of the Hawk FOTO: Reprofoto Twitter

Berserk je legendární japonská manga, podle které byla oznámená hra, jakýsi crossover s hack-and-slash hrami Dynasty Warriors. Doteď se o hře referovalo jen jako o Berserk, ale novým, plným názvem je to Berserk and the Band of the Hawk. Hra se nyní dočkala nového traileru a data vydání, které bude podle prezentace na Tokyo Game Show 21. února.

Trailer nám ukazuje, že se bude jednat o hru velmi věrnou své předloze. Potečou hektolitry krve a obrovský meč hlavního hrdiny Gutse se bude jen míhat a každý jeho dopad bude znamenat smrt. Nevíme nic o příběhu, ale doufáme ve věrnost manze. Trailer nám ukázal i ostatní postavy, se kterými budeme mít ve hře čest se potkat. A že jich nebylo málo. Ať už Griffith Bílý Jestřáb, Caska, nebo (můj oblíbenec) Puck. Pokud jste o manze nikdy neslyšeli a tyto jména pro vás tedy nic neznamenají, máte alespoň o důvod víc se o hru zajímat.

 

Nemůžu pokračovat v psaní mých myšlenek, protože by to byly velké spoilery pro ty, kteří mangu nečetli. Vy, kteří jste ji četli, nejspíš souhlasíte se mnou, že vzhledem k názvu tohle nebude jediný díl, ale spíš série. To už jsou ale jen spekulace. Zatím se můžeme jen těšit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Berserk hra dostává datum vydání a nový název

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.