Revelation Online odhaluje střípky ze světa PvE

My.com ve spolupráci s NetEase znovu odhalují část hry Revelation Online. Tentokrát se jedná o velmi podstatnou část hry, a tou je PvE.

Revelation online přichází s PvE trailerem

Revelation online přichází s PvE trailerem FOTO: my.com

Globální vydavatel My.com a developer NetEase přichází s novými detaily ohledně dalšího herního obsahu pro hráče a jejich guildy. Co se týče PvE(Player versus Enviroment), hráči mohou zaletět do úžasných lokací kde najdou nové pářetele a společně tak můžou vlítnout na hromadu dungeonů. Můžete jít sami a vyzkoušet svou sílu, nebo zformujte skupinu 5 - 10 lidí k překonání všech překážek a porážce bosse. Na maximální úrovni mohou hráči zdokonalovat své taktické dovednosti a získat epickou výzbroj zdoláváním raid bossů ve 20 lidech.

V těch nejtemnějších koutech Nuanoru číhá spousta legendárních monster. Shromážděte svou guildu a pusťte se společně do těchto bossů dříve, než to udělá vaše konkurence, a získá všechnu slávu.

Co na nový trailer, ukazující podstatnout část hry, říkáte?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Revelation Online odhaluje střípky ze světa PvE

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.