Videa

Skyforge - Campaign Trailer (1:05) | video: YouTube

Skyforge představuje novou mapu kampaně

13.09.2016 000 16:29 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Objevovat nová uzemí na ní budeme moci v expanzi Ascension.

Developeři z Allods Team spou s publisherem My.com pro hráče už nějakou dobu chystají překvapení. Je jím Ascension, masivní expanze pro božské MMO Skyforge. 

Novinkou, kterou představuje trailer, je unikátní mapa kampaně s interaktivním zobrazením celého světa Aelionu i vším, co potřebujete pro vývoj vašeho boha. Všechny dosavadní systémy herního postupu a zlepšování postav (symboly, ascencion atlas, božské specializace) budou nově znázorněny právě na této mapě.  

Zde budou hráči moci odemknout nové classy, skilly a symboly, dříve rozmístěné napříč celou hrou. Mapa hráče také nechá vybrat odměny přesně podle jejich gusta. Postup ve hře samotné pak bude znázorněn při odemykání nových regionů při cestě za vaším cílem. Všechny zbylé měny budou už jen stínem minulosti. Na expanzi Ascension se můžete těšit už letos na podzim a ještě dříve si budete moci vychutnat první velký pre-patch, který bude obsahovat naprostou většinu těchto rozsáhlých změn. Více informací naleznete na oficiálních stránkách hry.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Skyforge představuje novou mapu kampaně

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.