LDLC posiluje o novou Overwatch sestavu

LDLC vstupuje na kompetitivní scénu Overwatch s novou Evropskou sestavou, týmem známým jako Le Mixx. Tuto informaci zveřejnili v pondělí na svém webu.

Logo hry

Logo hry FOTO: GAMIFIQUE.cz

V čele týmu je "Guillaaume "KabaL" Ettori, který původně působil jako support v melty eSports klubu. V oznámení vyjádřil jeho nadšení ke spolupráci s LDLC. "Když jsem v červenci odcházel od melty, dostal jsem dvě důležité nabídky. Nejdříve mě kontaktoval kratos, abych se připojil jako support do týmu s názvem Le Mixx a poté mě kontaktovali z LDLC, jestli pod nimi nechci vytvořit Overwatch tým. Nakonec jsme zkombinovali obě možnosti a tým pod křídly LDLC má velký potenciál," řekl KabaL pro LDLC.

Sestava má i další velká jména, jako je třeba již zmíněný Tarek "kr4tosdigga" Ekmekci, který reprezentoval celky jako Graviton Surge a má za sebou i zkušenost s offline eventu TakeOver.

Jak tedy vypadá nová Overwatch sekce u LDLC?

Guillaume “KabaL” Ettori (Support)
Rikard “Klanton” Lundberg, (DPS)
Tarek “kr4tosdigga” Ekmekci, (Support)
Metehan “Mete” Aksüt, (Flex)
Mihail “Mezamorphis” Păunecu, (Tank)
Toni “ube” Häkli, (DPS)

Témata: Overwatch
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: LDLC posiluje o novou Overwatch sestavu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.