Revelation online odhaluje nové informace o spuštění bety

Beta pro Revelation Online se již kvapem blíží a vývojáři se nám proto rozhodli podat nové informace o jejím spuštění. A aby toho nebylo málo, přidali i video z gameplaye classy Vanguard.

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

Globální vydavatel My.com a developer NetEase odhalili nové informace o uzavřené betě pro Revelation Online, což je MMORPG hra v otevřeném fantasy světě. Odhalili tzv "free to play" business model, a aby toho nebylo málo, Revelation Online spustí betu pro Evropu a Severní Ameriku v říjnu tohoto roku.

 K oslavě oznámení bety ještě navíc vydavatelé zveřejnili zbrusu nový trailer. V něm uvidíme necelé dvě minuty nabušené ukázky jedné classy ze hry samotné - Vanguard. Video obsahuje náhled na samotnou roli, schopnosti a herního stylu.

Objevte svět Nuanor a zajistěte si přístup do uzavřené bety s jedním ze tří balíčků: Explorer Pack, Fuunder Pack a Deluxe Pack. Více informací o jednotlivých balíčcích nalezneze zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Revelation online odhaluje nové informace o spuštění bety

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.