Bioshock 2 si nějakou dobu nekoupíte

Pokud jste si během uplynulých pěti let stihli zakoupit digitální kopii Bioshock 2, jste za vodou. Pokud ne, máte bohužel smůlu - hra totiž z digitální distribuce zmizela.

BioShock 2

BioShock 2 FOTO: 2K Games

Před několika hodinami Bioshock 2 doslova zmizel ze všech oficiálních digitálních distribučních kanálů. Hru nekoupíte na Steamu, Xbox Live ani PlayStation Network.

Co se stalo v tuto chvíli nikdo blíže neví. Lze se domnívat, že se jedná o problém s licencí, na druhou stranu stojí za zmínku, že na licencovaném portálu Greenmangaming.com druhý díl nadále zakoupit lze, ale pouze pro Mac.Dostupný je rovněž i první díl a zatím poslední s podtitulem Infinite.

Podle vyjádření 2K se hráči, kteří mají hru zakoupenou, ničeho obávat nemusí. Jejich kopie jim nadále poběží bez jakéhokoliv postihu. Závěrem přikládáme i dobrou zprávu pro ty, kteří měli v plánu druhý Bioshock zakoupit - hra je z obchodů vyřazena pouze dočasně. Podle distributorů se do obchodů brzy vrátí, přesnější datum ale zatím oznámeno nebylo.

Témata: BioShock 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bioshock 2 si nějakou dobu nekoupíte

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.