Bioshock 2 si nějakou dobu nekoupíte

Pokud jste si během uplynulých pěti let stihli zakoupit digitální kopii Bioshock 2, jste za vodou. Pokud ne, máte bohužel smůlu - hra totiž z digitální distribuce zmizela.

BioShock 2

BioShock 2 FOTO: 2K Games

Před několika hodinami Bioshock 2 doslova zmizel ze všech oficiálních digitálních distribučních kanálů. Hru nekoupíte na Steamu, Xbox Live ani PlayStation Network.

Co se stalo v tuto chvíli nikdo blíže neví. Lze se domnívat, že se jedná o problém s licencí, na druhou stranu stojí za zmínku, že na licencovaném portálu Greenmangaming.com druhý díl nadále zakoupit lze, ale pouze pro Mac.Dostupný je rovněž i první díl a zatím poslední s podtitulem Infinite.

Podle vyjádření 2K se hráči, kteří mají hru zakoupenou, ničeho obávat nemusí. Jejich kopie jim nadále poběží bez jakéhokoliv postihu. Závěrem přikládáme i dobrou zprávu pro ty, kteří měli v plánu druhý Bioshock zakoupit - hra je z obchodů vyřazena pouze dočasně. Podle distributorů se do obchodů brzy vrátí, přesnější datum ale zatím oznámeno nebylo.

Témata: BioShock 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bioshock 2 si nějakou dobu nekoupíte

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nový titul ze světa Her o trůny

10.06.2019 00:02 Naštvalo vás zpracování osmé série Her o trůny? Tak to počkejte, až si zahrajete nejnovější titul…

Nový Xbox představen! Bude čtyřikrát výkonnější než Xbox One X

09.06.2019 23:35 To, na co jsme dlouho čekali, se konečně stalo skutečností. Na konferenci Microsoftu byl představen…

Nejčtenější články

  1. Xbox Game Pass míří na PC

  2. Nový titul ze světa Her o trůny

  3. Dying Light 2 v novém traileru

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.