Videa

Mafia III | Father James and John Donovan - The Mentors (0:55) | video: YouTube

Mafia III se připomíná novým trailerem

25.08.2016 000 23:59 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Ten je tentokrát věnovaný mentorům, nesoucím jména Father James a John Donovan.

Dnes byl hráčům, netrpělivě očekávajícím příchod třetího dílu legendární Mafie, představen nejnovější trailer. Toto video je šestým a zároveň posledním ze série, jenž hráče seznamuje s klíčovými postavami v nadcházející open-world krimi hře.

Ve snímku uvidíte střípek příběhu dvou mentorů protagonistyLincolna Claye: Otce Jamese Ballarda, který je nejen jeho spirituálním otcem a postavu Johna Donovana, s nímž Lincoln sloužil ve Vietnamu. Oba tito hrdinové budou Lincolnovi nápomocni na jeho cestě za pomstou proti italské mafii. A jak moc ta cesta bude krvavá je už jen na vás.

Mafia III vyjde podle plánu 7. října a to hned ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One a neodmyslitelné PC. Zkrátka tak nepřijde opravdu nikdo. 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Mafia III se připomíná novým trailerem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.