Deus Ex: Mankind Divided plní regály obchodů

Nejnovější díl ikonické série je tu. A rovnou pro všechny platformy.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided FOTO: Square Enix

Tuhle lákavě vypadající novinku si tedy můžete vychutnat v jakékoli z verzí pro PlayStation 4, Xbox One a samozřejmě na PC.

Hra Deus Ex: Mankind Divided navazuje příběhem na vychvalovaný Deus Ex: Human Revolution a ještě před uvedením na trh obdržela více než 100 cen a nominací. Už jen toto předesílá, že se jedná opravdu o dost lákavý kousek. Hra, stejně jako její předchůdce, využívá atraktivity propracovaného systému rozhodování a příslušných následků z něj vyplývajích, který je pro tuto sérii akčních RPG tak charakteristický. Právě díky němu budete mít naprosto unikátní zážitek ze hry. Hra obsahuje též nový originální režim Deus Ex: Mankind Divided – Breach, jenž ji poprvé obohacuje o různé arkádové prvky a přetváří ji do podoby ojedinělé střílečky s logickým nádechem.

img-responsive

Deus Ex: Mankind Divided | foto: Kanobu

Příběh si budete užívat v roli postavy ostříleného tajného agenta Adama Jensena i s jeho kompletním arzenálem špičkových zbraní a vylepšení, jež lze dle potřeby libovolně upravovat přesně podle vašich představ. Času je nečekaně strašně málo a Adam se musí rychle rozhodnout, kdo je hoden jeho důvěry. V sázce je samozřejmě pouze celý svět. Naprostá brnkačka.

„Deus Ex je jedna z nejoblíbenějších sérií v celém herním průmyslu a pracovat na ní téměř 10 let byla nejen obrovská zodpovědnost, ale také nesmírná čest,“ řekl David Anfossi, vedoucí studia Eidos-Montréal. „Prostřednictvím hry Deus Ex: Mankind Divided jsme chtěli posunout tuto sérii na zcela novou úroveň a nabídnout fanouškům takový herní prožitek, na který všichni čekali.“

Podle všech indicií se tedy jedná o opravdový skvost, který by si žádný zapálený gamer neměl nechat ujít. Více informací naleznete na oficiální stránce hry či facebooku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Deus Ex: Mankind Divided plní regály obchodů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.