Deus Ex: Mankind Divided plní regály obchodů

Nejnovější díl ikonické série je tu. A rovnou pro všechny platformy.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided FOTO: Square Enix

Tuhle lákavě vypadající novinku si tedy můžete vychutnat v jakékoli z verzí pro PlayStation 4, Xbox One a samozřejmě na PC.

Hra Deus Ex: Mankind Divided navazuje příběhem na vychvalovaný Deus Ex: Human Revolution a ještě před uvedením na trh obdržela více než 100 cen a nominací. Už jen toto předesílá, že se jedná opravdu o dost lákavý kousek. Hra, stejně jako její předchůdce, využívá atraktivity propracovaného systému rozhodování a příslušných následků z něj vyplývajích, který je pro tuto sérii akčních RPG tak charakteristický. Právě díky němu budete mít naprosto unikátní zážitek ze hry. Hra obsahuje též nový originální režim Deus Ex: Mankind Divided – Breach, jenž ji poprvé obohacuje o různé arkádové prvky a přetváří ji do podoby ojedinělé střílečky s logickým nádechem.

img-responsive

Deus Ex: Mankind Divided | foto: Kanobu

Příběh si budete užívat v roli postavy ostříleného tajného agenta Adama Jensena i s jeho kompletním arzenálem špičkových zbraní a vylepšení, jež lze dle potřeby libovolně upravovat přesně podle vašich představ. Času je nečekaně strašně málo a Adam se musí rychle rozhodnout, kdo je hoden jeho důvěry. V sázce je samozřejmě pouze celý svět. Naprostá brnkačka.

„Deus Ex je jedna z nejoblíbenějších sérií v celém herním průmyslu a pracovat na ní téměř 10 let byla nejen obrovská zodpovědnost, ale také nesmírná čest,“ řekl David Anfossi, vedoucí studia Eidos-Montréal. „Prostřednictvím hry Deus Ex: Mankind Divided jsme chtěli posunout tuto sérii na zcela novou úroveň a nabídnout fanouškům takový herní prožitek, na který všichni čekali.“

Podle všech indicií se tedy jedná o opravdový skvost, který by si žádný zapálený gamer neměl nechat ujít. Více informací naleznete na oficiální stránce hry či facebooku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Deus Ex: Mankind Divided plní regály obchodů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.