Dreadnought se představuje gameplay videem

Vesmírný free-to-play akční simulátor Dreadnought sice vyjde až za několik měsíců, už nyní se ale představuje prvním herním videem.

Dreadnought

Dreadnought FOTO: Greybox

Dreadnought z dílny vývojářského studia Yager, které stojí za populárním Spec Ops: The Line, bude multiplayerová free to play akce na pomezí simulátoru a arkády. Celá hra se ponese v duchu masivních vesmírných lodí, které budou bojovat v obrovských arénách v režimu 5v5 neboli pět proti pěti hráčům na obou stranách.

Video, které tvůrci představili před několika hodinami, zobrazuje bitvu na mapě Glacier map a lze si všimnout, že některé prvky jsou velmi podobné obdobné hře Fractured Space, která je v předběžném přístupu k dostání na Steamu.

Témata: Dreadnought
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dreadnought se představuje gameplay videem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.