Dreadnought se představuje gameplay videem

Vesmírný free-to-play akční simulátor Dreadnought sice vyjde až za několik měsíců, už nyní se ale představuje prvním herním videem.

Dreadnought

Dreadnought FOTO: Greybox

Dreadnought z dílny vývojářského studia Yager, které stojí za populárním Spec Ops: The Line, bude multiplayerová free to play akce na pomezí simulátoru a arkády. Celá hra se ponese v duchu masivních vesmírných lodí, které budou bojovat v obrovských arénách v režimu 5v5 neboli pět proti pěti hráčům na obou stranách.

Video, které tvůrci představili před několika hodinami, zobrazuje bitvu na mapě Glacier map a lze si všimnout, že některé prvky jsou velmi podobné obdobné hře Fractured Space, která je v předběžném přístupu k dostání na Steamu.

Témata: Dreadnought
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dreadnought se představuje gameplay videem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.