Videa

Azeroth Armory: Forging Warglaive (8:11) | video: YouTube

Kovárny Azerothu přivedly k životu ikonické zbraně ze světa Warcraftu

21.08.2016 000 14:45 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Kováři z firmy Sword and Stone, kteří připravují projekt Azeroth Amory, se museli poprat s další výzvou od společnosti Blizzard Entertainment.

Za vší tou krásou stojí Tony Swatton a jeho parta kovářů ze Sword and Stone, kteří mají s kovářstvím dlouholetou praxi. Vyrábí brnění, zbraně a na svém kontě jich mají už opravdu nespočet. Jejich obživou je výroba zbraní především pro filmy, hry, televizní show a nebo také pro běžný prodej. Některé projekty během výroby také natáčejí a videa pak nahrávají na portál YouTube. Ti, kteří se na tomto portálu pohybují často, si jich nejednou museli všimnout.

Práce na legendární zbrani Warglaive of Azzinoth, kterou ve hře World of Warcraft vládne Illidan Stormrage, není jejich první zakázkou pro Blizzard Entertainment. V předešlých dílech Azeroth Armory ukovali také další ikonické zbraně jako Doomhammer, Gorehowl nebo také Frostmourne. Všechny repliky zbraní jsou ukovány velmi kvalitně a doladěny do posledního detailu.

Myslíte si, že nás v budoucnu překvapí ještě nějakým projektem právě ze světa Warcraftu? A jaké zbraně jsou žhavými kandidáty? My osobně bychom rádi viděli výrobu zbraní Ashbringer nebo Shadowmourne.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Kovárny Azerothu přivedly k životu ikonické zbraně ze světa Warcraftu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.