Václavák opět zaplní trenéři Pokémonů

Přímo pod koněm se o víkendu chystá již druhý obří sraz všech trenérů, cosplayerů a dalších příznivců Pokémonů.

Pokémon GO sraz na Václaváku

Pokémon GO sraz na Václaváku FOTO: SkillZone

Neděle je dnem odpočinku, tak to prostě je a být by mělo. Odpočinek můžete pojmout i jako nenáročný výlet spojený se zábavou. A právě tu nabídne v centru Prahy SkillZone, který zde uspořádá již druhý největší český sraz fanoušků Pokémon GO. 

Stejně jako při prvním setkání se i tentokrát můžete těšit, kromě obrovského množství účastníků, na doprovodný program, cosplayery, společné focení a především soutěže o hodnotné ceny. Všechny také dozajista potěší už tradiční špičkový “experience boost” v podobě aktivovaných lure modulů. 

img-responsive

Největší sraz trenérů Pokémon GO v České republice | foto: Radek Vebr

Pokud se rozhodnete tuto neděli strávit akčněji, než klasickým gaučingem, mějte v paměti, že sraz je na Václavském náměstí v 15:00 pod legendárním koněm, o nějž, respektive stadion příhodně umístěný přímo pod sochou, se během celé akce povede nelítostná bitva.

Veškeré informace o akci naleznete na oficiální facebookové stránce události.

Témata: Pokémon GO
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Václavák opět zaplní trenéři Pokémonů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.