Roztáhněte křídla a proleťte se skrz svět Revelation Online

O Revelation Online jste u nás již slyšeli. Tvůrci teď přichází s dalším trailerem, který vám představí svět Nuanor.

Revelation online přichází s novým trailerem ukazujícím herní svět

Revelation online přichází s novým trailerem ukazujícím herní svět FOTO: my.com

Roztáhněte svá křídla a proleťte se skrz svět Revelation Online

Globální vydavatel My.com a developer NetEase s nadšením představují svět Nuanor ve svém novém videu. Tento trailer, převážně složený z in-game záběrů, vás provede cestou skrze otevřený svět Revelaton Online. Hráči po cestě objeví tři masivní města a jedinečné obyvatelstvo světa Nuanor.Náhledně do nových strongholdů, které bude moci spolu se svými klany dobývat.Podívejte se i na nové bosse, kteří na vás budou číhat buď v katakombách, nebo se budou volně potulovat po světě.

O Revelation online se u nás již dříve psalo. O čem však samotná hra je? Tato dech beroucí MMORPG se odehrává ve světě zvaném Nuanor. Hráči tak mohou prozkoumávat úžasný svět plný tajemství a k pocitu absolutní svobody mohou využívat možnosti letání.A to rovnou dvěma způsoby! Roztáhněte svá vlastní křídla a nebo se pusťtě do ochočování jednoho z mnoha látajících mazlíčků, kteří vás budou na vašich toulkách doprovázet. Ponořte se do hlubokých, vyšplhejte na vrchol světa - v Revelation Online nejste nijak limitováni. Zaujala vás tato hra? Můžete se přihlásit do bety.

 Proč si zahrát Revelation Online?

  • Můžete prozkoumávat nádherný otevřený svět a objevovat stovky úžasných lokací  s měnícím se počasím a podobně.
  • Můžete lítat! Spolu se svými přáteli můžete roztáhnout svá křídla a vznést se k oblakům. Ve hře jsou dokonce i vzdušné souboje!
  • Užijte si stovky příběhů a dobrodružství skrze spektakulární cut scény.
  • Účastněte se raidů na opravdu silné bosse spolu s dalšími hráči.
  • Zapojte se intenzivních PvP bitev v různých módech.
  • Spotřebujte většinu svého času na tvorbu herního charakteru, s takovou hromadou možností se určitě vyřádíte!
  • Tvořte klany, guildy, aliance,najděte si nové kamarády.

Tohle rozhodně není vše a ve hře se dá dělat mnohem, ale opravdu mnohem více. Nicméně na ostatní si musíte přijít sami. Tak na co ještě čekáte? 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Roztáhněte křídla a proleťte se skrz svět Revelation Online

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.