Cities: Skylines má své datum vydání a navíc přidává trailer

Jak jistě víte, poslední SImCity nebyl takový úspěch, jak se od něj předpokládalo. Nechal tedy otevřené místo na trhu pro konkurenci a dnes tu máme jednu z těch her, která by toto místo mohla zalepit. Minimálně podle slibů vývojářů se máme na co těšit a jestli se jím to povedlo, se dozvíme již 10. března, kdy hra vychází.

Cities: Skylines

Cities: Skylines FOTO: Paradox Interactive

O hře samotné se toho zatím neví tolik, vývojáři se ale chvástají, že hra bude obsahovat masivní mapy, kde si postavíme opravdu velké města. Další důležitá vlastnost by mělo být speciální upravování povrchu, díky tomu se bude dát velmi jednoduše přetvořit každý píď města.

 

Společně s oznámení data vydání, se také odhalily odměny pro předobjednávky. Ti, co si hru za 30 dolarů předobjednají, dostanou čtyři digitální pohlednice, digitální art book a hlavně pět exkluzivních budov. Uvedl server vg247.com.

Na konec se ještě hodí dodat, že hra nemá nic společného s městskými simulacemi Cities Unlimited / XL / XXL, které vyvíjí odlišné studio.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Cities: Skylines má své datum vydání a navíc přidává trailer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.