Valve oznámilo datum The International 2015

Událost, na kterou všichni hráči hry DotA 2 čekali, je tady. Valve oznámilo datum konání turnaje The International 2015, který bude probíhat bude probíhat v Seattlu v americkém státě Washington.

The International 2015

The International 2015 FOTO: Valve

Turnaj, v němž se o titul šampiona ve hře DotA 2 popere šestnáct týmů, odstartuje v pondělí 3. srpna a potrvá až do soboty 9. srpna. Valve na svém webu oznámilo, že pozvánky do turnaje začne posílat krátce po 1. květnu.

Ke zklamání fanoušků firma zatím neoznámila ani finanční obnos, o který se hráči mezi sebou poperou, ani dostupnost a cenu vstupenek. Valve pouze oznámilo datum s tím, že si mají fanoušci už nyní rezervovat místo ve svém kalendáři.

Souběžně s The International 2015 poběží i další velká herní událost, a to konference Gamescom 2015, která odstartuje v německém Kolíně nad Rýnem 5. srpna a potrvá až do 9. srpna.

Loňský turnaj se konal v Key Arena v Seattlu ve dnech 18. - 21. července a vítězně z něj vzešel tým Newbee, který porazil ViCi Gaming 3:1 v turnaji na tři vítězné zápasy z pěti. Vítězové si rozdělili výhru 5 milionů dolarů.

Témata: DotA 2 | Valve
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Valve oznámilo datum The International 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.